Silicon Valley 3. Sezon Finali Gerçekleşti!

HBO'nun sevilen dizisi Silicon Valley 3. sezon final bölümü yayınlandı. Silicon Valley 3. sezon 10. bölüm ile 3. sezon sona erdi.

Silicon Valley 3. Sezon

HBO yapımı olan ve sevilerek izlenen Silicon Valley dizisi, sezon finalini gerçekleştirdi. Silicon Valley 3. sezon 10. bölüm ile sezon finali yapan Silicon Valley, sezon finali bölümüyle de dizinin gidiş hattının aynı kalacağını göstermiş oldu.

Silicon Valley 3. Sezon finali yayınlandı!

Silicon Valley 3. Sezon

Amerika’nın ünlü Silikon Vadisi girişimlerini konu alan Silicon Valley dizisi, bu noktada birçok farklı yaştan kimseye hitap etmeyi başarmış oldu.

Silicon Valley 4. sezon yayını ise, açıklanan bilgilere göre Nisan 2017’nin 4. haftası Silicon Valley 4. sezon 1. bölüm olarak yayınlanacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.