Silah Şekilli iPhone Kılıfı Taşıyan Yolcu Suçlamalarla Karşı Karşıya!

Arka cebinde silah şekilli iPhone kılıfı ile havaalanına giren yolcu, polis tarafından durduruldu. İşte yaşanan olayla ilgili detaylar!

Tüm dünyada yaşanan terör olayları, güvenlik önemlerinin de artırılması ile sonuçlanıyor. Son olarak İngiltere’de yaşanan bir olay da, bu durumun örneklerinden oldu.

Silah şekilli iPhone kılıfı taşıyan yolcu suçlanabilir!

Silah Şekilli iPhone Kılıfı

London Stansted Havaalanı’na gelen bir erkek yolcu, arka cebinde taşıdığı silah şekilli iPhone kılıfından ötürü, polis tarafından durduruldu. Her ne kadar gerekli açıklamayı yapmaya çalışsa da silah şekilli iPhone kılıfı taşıyan yolcu, birçok suçlama ile karşı karşıya gelmiş oldu.

Silah Şekilli iPhone Kılıfı

Şu an için silah şekilli iPhone kılıfı taşıyan yolcunun herhangi bir ceza alıp almayacağı bilinmiyor. Lakin, bu ve buna benzer olayların sıklığının artış göstermesi, vatandaşların daha dikkatli davranması gerektiğini gösteriyor.

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.