Haber Tekno Sosyal Medya

Sherlock 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Sherlock 5. Sezon

Haberler

Sherlock 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Sherlock 5. sezon çıkış tarihi ile ilgili önemli bir bilgi geldi. Eğer siz de “Sherlock 5. sezon ne zaman başlayacak ❓” diye merak ediyorsanız, haberimizde Sherlock 5. sezon hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

Sherlock 5. sezon ile ilgili önemli bir bilgi ortaya çıktı. Yeni bilgiler ışığında Sherlock yeni sezon bekleyenler üzülebilir. Zira Sherlock 5. sezon 1. bölüm için uzun bir süre daha beklemek gerekiyor.

Sherlock 5. Sezon çıkacak mı?

İlk olarak 2010 yılında yayınlanan Sherlock, ilk bölümünden bu yana en popüler yabancı dizi isimleri arasına adını yazdırmayı başarmış oldu. 2017 yılında yayınlanan Sherlock 4. sezon ile birlikte ise birçok izleyici tarafından, “Sherlock 5. sezon ne zaman?” sorusu baş göstermeye başladı.

Bu soru ile ilgili şimdiye kadar ki en somut açıklama ise, doğrudan doğruya dizinin yapımcı ortağı Mark Gatiss tarafından geldi. Katıldığı bir program kapsamında soruları yanıtlayan Mark Gatiss’e yönlendirilen “Sherlock 5. sezon olacak mı?” sorusuna verilen yanıt, diziyi bekleyenleri üzmüş oldu.

Sherlock 5. Sezon

Yapılan açıklamaya göre Sherlock 5. sezon onay alsa bile, ekranlarda yer alması 2020 yılında daha önce olmayacak. Yabancı dizideki hem “Mycroft” karakterini canlandıran hem de yapımcı ortağı olan Gatiss’ten böyle bir açıklama gelmesi ile beraber, şimdiye kadar ki elde edilen en net “Sherlock 5. sezon ne zaman başlayacak?” sorusunun cevabı oldu.

Şu an için “Dracula” isimli bir dizi üzerinde çalışmalar gerçekleştirildiğine de vurgu yapan ortak yapımcının açıklamalarına ek olarak daha önce de Sherlock Holmes karakterini canlandıran Benedict Cumberbatch, “Sherlock” dizisine bir süre ara vermek istediğini ifade etmişti.

Bu konu ile ilgili olarak John Watson karakterini canlandıran Martin Freeman tarafından ise herhangi bir açıklama gündeme gelmedi.

Yabancı diziler ile ilgili yeni haberleri, Haber Tekno olarak duyurmaya devam ediyor olacağız.

Her ne kadar son sezonu ile önceki sezonlardan farklı bir hale gelmesi ile eleştirilmeye başlanmış olsa da halen daha hem ülkemizde hem de dünya genelinde en çok izlenen TV serileri arasında yer almayı başarıyordu.

Sizler de dizi ve dizinin yeni sezonu ile ilgili düşüncelerinizi, aşağıdaki yorumlar bölümünden aktarabilirsiniz ve bu haberi puanlayabilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. Haber Tekno Okuru

    2 Şubat 2018 at 17:54

    Sherlock saçma sapan bir hale gelmişti zaten

  2. Haber Tekno Okuru

    2 Şubat 2018 at 17:56

    sherlock film serisi gibi iki üç yılda bir anca geliyor zaten. şaşırtmadı bu haber

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık