Sherlock 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yabancı dizi Sherlock 4. Sezon için geri sayım başladı. Peki, Sherlock 4. sezon ne zaman yayınlacak? İşte Sherlock 4. sezon ne zaman sorusunun cevabı!

Sherlock 4. sezon fragmanı

En çok takip edilen ve beğeni ile karşılanan BBC yapımı Sherlock yabancı dizisi, uzun bir aradan sonra Sherlock 4. sezon ile birlikte izleyicilerinin karşısında yerini alacak. Peki, Sherlock 4. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte Sherlock 4. sezon tarihi ile ilgili bilgiler!

Sherlock 4. sezon ne zaman yayınlanacak!

Başrollerinde Sherlock karakteri ile Benedict Cumberbatch isminin ve Dr. Watson karakteri ile Martin Freeman isminin yer alması, Sherlock sezonlarını ve bölümlerini bir hayli geciktiriyor. Zira, Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman, ciddi sinema filmlerinde başroller ediniyor ve Sherlock dizisinin de çekimlerimlerinin uzun ve zahmetli olması, nitekim Sherlock dizisinin devamını geciktiriyor.

Sherlock 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Söz konusu bu durumun en net örneği, Sherlock 4. sezon ile birlikte yaşandı. Neyse ki Sherlock 4. sezon için meraklı bekleyiş sona eriyor. 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle BBC ekranlarında yeniden izleyiciler ile buluşacak. Kısa bir süre önce de, bir yeni Sherlock 4. sezon fragmanı daha yayınlandı.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here