Sherlock 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yabancı dizi Sherlock 4. Sezon için geri sayım başladı. Peki, Sherlock 4. sezon ne zaman yayınlacak? İşte Sherlock 4. sezon ne zaman sorusunun cevabı!

Sherlock 4. sezon fragmanı

En çok takip edilen ve beğeni ile karşılanan BBC yapımı Sherlock yabancı dizisi, uzun bir aradan sonra Sherlock 4. sezon ile birlikte izleyicilerinin karşısında yerini alacak. Peki, Sherlock 4. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte Sherlock 4. sezon tarihi ile ilgili bilgiler!

Sherlock 4. sezon ne zaman yayınlanacak!

Ayrıca Bakınız: Pretty Little Liars A Kim?

Başrollerinde Sherlock karakteri ile Benedict Cumberbatch isminin ve Dr. Watson karakteri ile Martin Freeman isminin yer alması, Sherlock sezonlarını ve bölümlerini bir hayli geciktiriyor. Zira, Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman, ciddi sinema filmlerinde başroller ediniyor ve Sherlock dizisinin de çekimlerimlerinin uzun ve zahmetli olması, nitekim Sherlock dizisinin devamını geciktiriyor.

Sherlock 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Söz konusu bu durumun en net örneği, Sherlock 4. sezon ile birlikte yaşandı. Neyse ki Sherlock 4. sezon için meraklı bekleyiş sona eriyor. 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle BBC ekranlarında yeniden izleyiciler ile buluşacak.

Kısa bir süre önce de, bir yeni Sherlock 4. sezon fragmanı daha yayınlandı.

Yeni yayınlanan Sherlock 4. sezon fragmanı

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.