Sherlock 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Uzun süredir merakla beklenen Sherlock 4. sezon fragmanı yayınlandı. İşte yeni yayınlanan Sherlock 4. sezon fragmanı ve detayları!

Sherlock 4. Sezon

En popüler yabancı diziler arasında yer alan, ancak bölüm ve sezon aralıklarının uzunluğu sebebi ile izleyicisini çok bekletmesi ile bilinen Sherlock, yeni sezonu Sherlock 4. sezon için geri sayım halinde. Kısa bir süre önce de, bir yeni Sherlock 4. sezon fragmanı daha yayınlandı ve meraklı bekleyişi körüklemiş oldu.

Bir yeni Sherlock 4. sezon fragmanı daha!

Sherlock 4. sezon fragmanı

BBC ekranlarında yayınlanan İngiliz yapımı Sherlock yabancı dizisi, yeni sezonu ile birlikte kısa bir süre sonra ekranlara geri dönecek. 2010 yılında yayınlanmaya başlayan ve Benedict Cumberbatch, Martin Freeman ve Una Stubbs isimlerinin öne çıktığı Sherlock yabancı dizisi, 4. sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu süre öncesinde, Sherlock 4. sezon için bir yeni fragman daha yayınlandı.

Son olarak belirtmek gerekirse Sherlock 4. sezon çıkış tarihi, 1 Ocak 2017 olarak belirlenmiş durumda.

İşte yeni Sherlock 4. sezon fragmanı:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.