Shazam iMessage Desteğini Artırıyor!

Shazam iMessage tarafındaki kullanım kolaylığını ve verimi artırmaya devam ediyor. İşte yeni Shazam iMessage özellikleri ile ilgili detaylar!

Shazam iMessage

Bilindiği gibi Apple, iOS 10 işletim sistemi ile birlikte iMessage kullanımına büyük bir genişlik katmıştı. Bu bağlamda uygulama geliştiriciler, iMessage için uygulamalar geliştirebilecek ve birlikte kullanım özelliği ekleyebilecekti.

Bu bağlamda Shazam iMessage uygulaması da, ilk çıkan uygulamalardan olmuştu. Şimdi de Shazam iMessage desteği ile ilgili geliştirmeler yapıldı.

Shazam iMessage gelişmeye devam ediyor!

Shazam iMessage

Yeni gelen Shazam iMessage özelliği ile artık kullanıcılar, Shazam’a ses dinletirken iMessage’dan çıkmak zorunda kalmayacak ve bu süre zarfında iMessage iletişimlerine devam edebilecekler.

Şu an için yeni iMessage kullanımı daha çok emoji ve sticker geliştiriciler tarafından domine edilmiş gibi görünüyor. Lakin, aralarında Shazam’ın da aktif olarak bulunduğu birçok uygulama iMessage desteklerini ve yeteneklerini geliştirmeye devam ediyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.