Sharon Stone Marvel Filminde Oynayacak!

Sharon Stone Marvel

Bir dönemlerin efsane Hollywood yıldızlarından olan Sharon Stone, uzun süredir sessiz kalmayı tercih ediyor. Ancak yeni gelen bir bilgiye göre Sharon Stone Marvel filmi ile bu sessizliğini bozmaya hazırlanıyor!

Sharon Stone Ant Man 2 filminde oynayabilir!

Yeni gelen bir bilgiye göre ünlü oyuncu Sharon Stone Marvel filminde yer almaya hazırlanıyor. Henüz hangi Marvel filminde oynayacağı açıklanmış değil lakin, tahminlere göre Ant Man 2 filminde Sharon Stone boy gösterebilir.

Sharon Stone marvel

Ant Man yani Karınca Adam filmi ile geçtiğimiz dönemlerde vizyona giren fantastik film, devam filmi Ant Man 2 ile yeniden seyirci karşısına çıkacak. Bu bağlamda da yeni Karınca Adam ve Eşek Arısı filminde, Sharon Stone isminin yer alabileceği dile getiriliyor.

Şu an için ne Sharon Stone ne de Marvel tarafından, Ant Man filmi ile ilgili bir açıklama yapılmış değil. Ancak öyle görünüyor ki Sharon Stone, yeniden bir Marvel filmi ile beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor.

 

>> Sizce Sharon Stone Ant Man filminde yer almalı mı?

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.