Scarlett Johansson Sunumu ile Ghost in the Shell Fragmanı!

Ünlü oyuncu Scarlett Johansson isminin başrolünü üstlendiği Ghost in the Shell filminin ilk resmi fragmanı yayınlandı! İşte Ghost in the Shell fragmanı!

Ghost in the Shell Fragmanı

Güzel oyuncu Scarlett Johansson isminin başrolünde yer aldığı ve 2017 yılında vizyona girecek olan yeni Ghost in the Shell filmi için ilk resmi fragman yayınlandı. Üstelik fragmanının sunumunu, doğrudan ünlü oyuncu Scarlett Johansson gerçekleştirdi.

Ghost in the Shell fragmanı yayınlandı!

Ghost in the Shell

31 Mart 2017 tarihinde sinemaseverler ile buluşmaya hazırlanan yeni Ghost in the Shell filmi için geri sayım başlamışken, ilk resmi fragmanda kısa bir süre önce yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Rupert Sanders isminin oturduğu ve Scarlett Johansson, Michael Wincott ve Michael Pitt isimlerinin öne çıktığı filmin ilk resmi fragmanını, başrol oyuncusu Scarlett Johansson duyurdu.

İşte Scarlett Johansson fragmanı:

 

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.