Savaş Uçağında OnePlus 3T Kutu Açılışı Yaptılar!

OnePlus markasının yeni güncellenmiş modeli OnePlus 3T kutu açılışı için, bir masa ve yerine savaş uçağını tercih ettiler. İşte detaylar!

OnePlus 3T Kutu Açılışı

Çinli OnePlus markasının OnePlus 3 modelinin güncellenmiş yeni akıllı telefon OnePlus 3T için, dikkat çeken bir kutu açılışı videosu yayınlandı. Kısa bir süre önce doğrudan OnePlus markası tarafından, savaş uçağı içerisinde OnePlus 3T kutu açılış videosu yayınlandı!

Savaş uçağında OnePlus 3T kutu açılışı!

Son birkaç yılın en popüler videolarından olan kutu açılışları, son dönemlerde doğrudan markaların kendi ürünleri için tarafından da yayınlanır ve bir reklam aracı olarak kullanılır olur. Bu durumun son örneği de, Çinli OnePlus markası tarafından geldi.

Çek Cumhuriyeti’nin envanterinde yer alan bir savaş uçağına konuk olan kişi, savaş uçağının kokpitinde uçuş sırasında OnePlus 3T kutu açılımı yapıyor ve teknik özelliklerini kısaca sıralıyor.

Hatırlatmak gerekirse OnePlus 3T özellikleri; Snapdragon 821 mobil yonga seti, 6GB RAM, 64GB ve 128GB dahili depolama alanı ve 16MP çözünürlüğünde ön kamera(selfie kamerası) olarak sıralanıyor. OnePlus 3T fiyatı ise 64GB model için 430 euro, 128GB model için ise 480 euro olarak belirlenmiş ve OnePlus 3T çıkış tarihi de, Avrupa pazarı için 28 Kasım tarihi olarak işaret ediliyor.

İşte, OnePlus markası tarafından yayınlanan savaş uçağı kokpitinde çekilen OnePlus 3T kutu açılış videosu:

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.