Samsung Web Tarayıcısı Google Play Store’da!

Samsung'un Galaxy akıllı telefonlarda sunduğu web tarayıcısı, artık Google Play Store'da yayınlandı. İşte Samsung Web tarayıcısının detayları!

Samsung Web Tarayıcısı

Samsung’un kendi Galaxy akıllı telefon ailesinde kullanıcılarına sunduğu web tarayıcısı, kısa bir süre önce Google Play Store üzerinde yayınlanarak tüm Android cihazların kullanımına sunuldu. Samsung Web tarayıcısı çeşitli özelliklere de sahip. Bu özelliklerle kullanıcıların beğenisini toplamayı amaçlıyor.

Samsung Web tarayıcısı reklam takip engelleme sistemi ile Play Store’da yayınlandı!

Samsung Web tarayıcısı özellikleri arasında ilk olarak, gizlilik konusu ile öne çıkıyor. Disconnect ile güçlendirilen yeni tarayıcı, reklam sistemlerinin kullanıcı izleme özelliğini kapatma desteği sağlıyor.

Samsung Web Tarayıcısı

Bu özellik reklam engelleme sistemi olarak da işlev gösterebiliyor. Hem Galaxy Apps Store üzerinde hem de Google Play Store üzerinde yayınlanan Samsung’un web tarayıcısı, sadece Android 5.0 işletim sistemi sürümü ve üstü yüklü olan cihazlarda kullanılabiliyor.

Ücretsiz olarak indirilmeye sunulan yeni uygulama, gece modu ve yüksek kontrast özellikleri ile de öne çıkmayı amaçlıyor. Beyaz yazılar ve siyah arka plan ile özellikle karanlık ortamlarda internette gezinmeyi kolaylaştırmayı sağlıyor. Şu an için daha önce de belirtildiği gibi hem Samsung‘un kendi uygulama mağazasında hem de Android uygulama ve oyun mağazasında söz konusu uygulama indirilebilir durumda yer alıyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.