Samsung’un İlk Katlanabilir Ekranlı Akıllı Telefonu 2017’de Gelebilir!

Samsung'un katlanabilir akıllı telefon modelinin çıkış tarihi ile ilgil yeni bilgiler gündeme geldi. İşte çıkış tarihi ile ilgili detaylar!

Geleceğin akıllı telefon tasarım standardı haline geleceği konuşulan katlanabilir akıllı telefonların ilk somut adımını, gelen bilgilere göre Samsung atacak. Gelen yeni bilgilere göre Samsung’un katlanabilir akıllı telefon modeli, 2017’nin sonuna doğru satışa çıkabilir!

Samsung’un katlanabilir ekranlı akıllı telefon modeli ne zaman çıkacak?

Katlanabilir Ekranlı Akıllı Telefon

Digitimes tarafından ortaya atılan bilgilere göre 2017 yılının son çeyreğinde, katlanabilir tasarım anlayışına sahip ilk akıllı telefon modeli, resmi olarak satışa sunulacak ve bu akıllı telefon Samsung markasını taşıyor olacak.

Bunların dışında, kısa bir süre önce de Samsung’un MWC 2017 kapsamında katlanabilir akıllı telefon prototiplerinden birini sergileyeceği iddia edilmişti. Yeni gelen bu bilgilerden sonra, bu telefonun bir prototipten öte bitmiş bir ürün olma ihtimalleri de gündeme gelmiş oldu.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.