Samsung’ un Galaxy S6 Edge için Hazırladığı Yeni Üretim Videosu Yayınlandı!

Daha önce Samsung’ un alışık olmadığı şekilde yeni Galaxy S6 Edge’ in öne çıkan eğimli ekranının nasıl bir üretim süreci ile hazırlandığını görüntüleyen video yayınlamıştı. Şimdi ise daha önce haberi Samsung tarafından da verilmiş olan işlemci tarafı için yine bir üretim sürecini görüntüleyen video yayınlandı.

Samsung’ un Glaxy S6 Edge için Hazırladığı Yeni Üretim Videosu Yayınlandı! - habertekno.com - habertekno - güncel teknoloji haberleri (2)

Daha önceki video ile benzer şekilde üretim bandıyla ilgili olan videoda dikkatler, 14 nm üretim teknolojisine sahip olan 64-Bit Exynos 7 serisi işlemcilerine çekilmeye çalışılmış. Galaxy s6 Edge üzerinden yol alan video, Samsung’ un entegrelerini nasıl bir araya getirdiği, geri ses anlatımında aktarılmaya çalışılıyor.

Söz konusu videoyu aşağıdaki bağlantı aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.