fbpx
Haber Tekno Sosyal Medya

Samsung’un 2017 İlk Çeyrek Finansal Durumu Açıklandı!

Samsung'un 2017 İlk Çeyrek Finansal Durumu

Teknoloji

Samsung’un 2017 İlk Çeyrek Finansal Durumu Açıklandı!

Samsung’un 2017 ilk çeyrek finansal durumu açıklandı. Bununla beraber Note 8 çıkış tarihi ile ilgili de bilgi paylaşıldı!

Samsung’un 2017 ilk çeyrek finansal durumu ile ilgili detayları bilgiler paylaşıldı. Bu bilgilerle beraber Samsung, yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy Note 8 çıkış tarihi ile ilgili de bilgi vererek bir sürpriz yapmış oldu.

Samsung’un 2017 ilk çeyrek durumu!

Açıklanan bilgilere göre Samsung, 2017 ilk çeyreği itibariyle 8.7 milyar dolar’lık bir gelir elde etmeyi başarmış durumda. Lakin mobil taraftaki net kara bakıldığında, Samsung’un 2016’nın son çeyreğindeki mali tablosunda bir düşüş yaşanmış.

Her ne kadar mobil tarafta bir düşüş yaşanmış olsa da açıklanan bu bilgiler neticesinde, yaklaşık 8.8 milyar dolar seviyesine ulaşan 2017 Q1 gelirleri firmanın şimdiye kadarki en iyi ikinci çeyrek sonuçları anlamına geliyor.

Galaxy Note 8 çıkış tarihi de dile getirildi!

Galaxy Note 8

Çalışır durumdaki Galaxy Note 8 sızıntı görseli

Samsung tarafından açıklanan bu bilgilere, bir de yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli ile ilgili bil eklendi. Her ne kadar Note 8 ismi geçirilmese de firma, 2017 yılının son çeyreğinde yeni amiral gemisi akıllı telefon modelini tanıtacağını dile getirmiş oldu. Nitekim bu yeni akıllı telefon modelinin, Samsung Galaxy Note 8 olacağı tahmin ediliyor. Zira gelen somut sızıntılarla beraber, Samsung’un Galaxy S8 ve S8+ tasarım anlayışını taşıyan bir Note serisi üzerinde çalıştı ortaya çıkmıştı.

 


Ayrıca bakınız:

 Galaxy Note 8 Özellikleri Belli Oldu!

 Galaxy Note 8 Daha İyi, Daha Güvenli ve Çok Daha Yenilikçi Olacak!

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Teknoloji

Üste çık