Samsung Star Wars Galaxy Note8 Üstünde Çalışıyor!

Samsung, Star Wars temalı bir Galaxy Note8 modeli üstünde çalışıyor. İşte yeni Star Wars Galaxy Note8 ile ilgili detaylar!

Samsung Star Wars Galaxy Note8

Samsung’un sinema filmlerini temel alarak hazırladığı üst seviye akıllı telefon modelleri arasına yakın bir zaman içerisinde Note8 modeli de Star Wars ile eklenebilir. Kısa bir süre önce Bixby sesli asistan için BB-8 promosyonu yapacağı konusunda bilgiler gelen Samsung’un, şimdi de Star Wars temalı Galaxy Note8 üzerinde çalıştığına ilişkin yeni bilgiler geldi.

Star Wars temalı Galaxy Note8!

Ortaya çıkan sızıntı görselde, temel olarak Bixby öne çıkartılıyor ve tar Wars’un seviyen robot karakteri BB-8 modeline atıfta bulunuluyor. Note8’in kendi tasarımında ise Star Wars için özelleştirilmiş bir detay olmayacak gibi görünüyor. Zira sızıntı görsellerde cihazın ön ve arka yüzeyi görünüyor ancak herhangi bir özelleştirme olmadığı fark ediliyor.

Samsung Star Wars Galaxy Note8

Daha önce Samsung, Batman temalı üst seviye Galaxy modellerini duyurmuş ve hem cihazın üstüne eklediği Batman logosu hem de farklılaştırdığı kutu tasarımı ve kutu içeriği ile dikkatleri üzerine toplamıştı. Anlaşılan o ki aynı durum, en azından şu an için bilinenlere göre Galaxy Note8 için geçerli olmayacak gibi görünüyor.

Bununla ilgili olarak kısa bir süre önce de Samsung, Bixby dil seçenekleri arasına Çince dilini de eklediğini duyurmuştu. Geride bıraktığımız aylarda da Star Wars Last Jedi fragmanı yayınlanmıştı.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.