Samsung, S-Pen Destekli Tablet Modeli Tanıtmaya Hazırlanıyor!

Samsung, yeni duyuracağı Galaxy tablet modelinde S-Pen desteğine yer vermeye hazırlanıyor. İşte S-Pen destekli tablet modeliyle ilgili detaylar!

Tabletlere S-Pen

Samsung’un Note serisi ile özdeştirdiği S-Pen kalemi, ortaya çıkan yeni görsellere göre yeni Galaxy Tab modeli ile tablet tarafında da aktif olarak kullanıma geçecek.

S-Pen destekli Samsung tablet modeli geliyor!

Samsung’un Kore destek sayfasında SM-P580/P585 olarak ortaya çıkan yeni Samsung tablet çizimlerinde S-Pen kalem desteği, tablet tarafına da kaydırılmış olarak görülüyor.

Çizimlerden anlaşıldığı üzere yeni tablet modelinde, Note 4 modelinde olduğu gibi tabletin arka kısmına S-Pen için bir yuva hazırlanmış. Galaxy Note 5 ve Galaxy Note 7 modellerindeki gibi S-Pen’in cihazın içine itilmediği eski tasarımın uygulandığı anlaşılan yeni tablet modeli ile ilgili çok fazla detay yer almıyor.

Bunların dışında Samsung, söz konusu bu yeni tablet modelini, önümüzdeki ay düzenlenecek olan IFA 2016 fuarı kapsamında duyurulabilir.

tabletlere s-pen

Beklene teknik özelliklere değinmek gerekirse; 1920×1200 çözünürlüğünde ve 10.1-inç büyüklüğünde Super AMOLOED ekran, Exynos 7870 yonga seti, artırılabilir hafıza ve S-Pen desteği listesini oluşturmak mümkün.

Öyle görünüyor ki Samsung, neredeyse tükenmeye yüz tutan tablet piyasasında, Apple’ın iPad modellerinden pay almak için kullanıcıların Note tarafında severek kullandığı S-Pen desteğini tablet tarafına da aktarmayı planlamış. Eğer söz konusu bu modeli S-Pen destekli yeni tablet modelini IFA 2016 kapsamında görmek mümkün olursa, tablet satışlarına nasıl bir etki sağlayacak büyük merak konusu haline gelecek.

1. S-Pen destekli Samsung tablet:

tabletlere s-pen

2. S-Pen destekli Samsung tablet:

tabletlere s-pen

3. S-Pen destekli Samsung tablet:

tabletlere s-pen

4. S-Pen destekli Samsung tablet:

tabletlere s-pen

5. S-Pen destekli Samsung tablet:

tabletlere s-pen

6. S-Pen destekli Samsung tablet:

tabletlere s-pen

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here