Samsung Pay Ödül Aldı!

Samsung'un mobil ödeme sistemi Samsung Pay, Hindistan'da düzenlene bir etkinlikte üç farklı ödüle layık görüldü. İşte tüm detaylar!

Samsung Pay

Her geçen gün dünyadanın pek çok farklı bölgesinde daha da yaygın bir hale gelmeye başlayan mobil ödeme sistemleri, şu an için Apple’ın Apple Pay sistemi ve Samsung’un da Samsung Pay sistemi öncülüğünde ilerliyor. Kısa bir süre önce de Hindistan’da düzenlenen bir etkinlikte, mobil ödeme sistemlerinden olan Samsung Pay’e üç farklı ödül takdim edildi.

Samsung Pay’3 üç farklı ödül verildi!

2017’in En İyi Temassız Yeniliği, 2017’in En İyi Mobil Ödeme Çözümleri ve 2017’in En İyi Ödeme Yeniliği adları altında Samsung Pay sistemine verilen ödüller, Hindistan’ın konu ile ilgili olan takibini de ortaya çıkarmış oldu.

Samsung Pay

Geleceğin ödeme yöntemleri arasında yer alacak sistemin mobil ödeme olduğuna vurgu yapan Samsung, hatırlatmak gerekirse mart ayında kendi ödeme sistemiyle en çok yaygınlık gösteren sistem olmayı da başarmıştı.

Apple Pay ile birlikte sıkı bir rekabet içerisinde yer alan Samsung’un mobil ödeme sistemi, öyle görünüyor ki ilerleyen yıllarda bu rekabetini daha da artıracak. Şu an için her iki mobil ödeme sisteminin de ülkemizde kullanılmadığını da söylemek gerekiyor. İlerleyen yıllarda yapılacak anlaşmalar ile mobil ödeme sistemlerinin ülkemizde de kullanılmaya başlanması bekleniyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here