Haber Tekno Sosyal Medya

Samsung Pay Ödül Aldı!

Samsung Pay

Mobil Teknoloji Haberleri

Samsung Pay Ödül Aldı!

Samsung’un mobil ödeme sistemi Samsung Pay, Hindistan’da düzenlene bir etkinlikte üç farklı ödüle layık görüldü. İşte tüm detaylar!

Her geçen gün dünyadanın pek çok farklı bölgesinde daha da yaygın bir hale gelmeye başlayan mobil ödeme sistemleri, şu an için Apple’ın Apple Pay sistemi ve Samsung’un da Samsung Pay sistemi öncülüğünde ilerliyor. Kısa bir süre önce de Hindistan’da düzenlenen bir etkinlikte, mobil ödeme sistemlerinden olan Samsung Pay’e üç farklı ödül takdim edildi.

Samsung Pay’3 üç farklı ödül verildi!

2017’in En İyi Temassız Yeniliği, 2017’in En İyi Mobil Ödeme Çözümleri ve 2017’in En İyi Ödeme Yeniliği adları altında Samsung Pay sistemine verilen ödüller, Hindistan’ın konu ile ilgili olan takibini de ortaya çıkarmış oldu.

Samsung Pay

Geleceğin ödeme yöntemleri arasında yer alacak sistemin mobil ödeme olduğuna vurgu yapan Samsung, hatırlatmak gerekirse mart ayında kendi ödeme sistemiyle en çok yaygınlık gösteren sistem olmayı da başarmıştı.

Apple Pay ile birlikte sıkı bir rekabet içerisinde yer alan Samsung’un mobil ödeme sistemi, öyle görünüyor ki ilerleyen yıllarda bu rekabetini daha da artıracak. Şu an için her iki mobil ödeme sisteminin de ülkemizde kullanılmadığını da söylemek gerekiyor. İlerleyen yıllarda yapılacak anlaşmalar ile mobil ödeme sistemlerinin ülkemizde de kullanılmaya başlanması bekleniyor.

Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Teknoloji Haberleri

En Son Haberler

Netflix Barack Obama, Michelle Obama
Fortnite Android
Nokia X6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Nokia X6 Özellikleri & Çentikli Ekranlı Nokia X6 Duyuruldu

Yazar: 17 Mayıs 2018
Honor 10

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

Honor 10 Özellikleri, Fiyatı ve Honor 10 Karşılaştırmaları!

Yazar: 17 Mayıs 2018
OnePlus 6

Akıllı Telefon Haberleri ve İncelemeleri

OnePlus 6 Özellikleri, Fiyatı, Çıkış Tarihi ve OnePlus 6 Karşılaştırma

Yazar: 16 Mayıs 2018

Popüler Haberler

Üste çık