Samsung Parmak İzi Okuyucu

Günümüzün akıllı telefon standartları arasında, hiç şüphe yok ki parmak izi okuyucu sensör yer alıyor. Hemen hemen birçok firmanın tepe modeli ve belli markaların orta seviye modellerinde parmak izi okuyucu sensör özelliği, standart haline gelmiş durumda. Bu noktada Samsung’da, kendi parmak izi okuyucu sensörünü üretmek adına çalışamlar sürdürüyor!

Samsung kendi parmak izi okuyucu sensörünü geliştiriyor!

Samsung Parmak İzi Okuyucu Sensör

SamMobile tarafından ortaya atılan bilgiye göre Samsung, kendi parmak izi okuyucu sensörünü geliştirmeye devam ediyor. Bilindiği gibi şu an için birçok firma, Synaptics firmasında parmak izi okuyucu sensörünü temin ediyor.

Donanım üretimi noktasında hem masaüstü hem de mobil tarafta ciddi üretim yeteneğine sahip olan Samsung, öyle görünüyor ki elindeki bu üretim gücünü, kendi markasını taşıyan parmak izi sensörü üremi için de kullanmak istiyor.Samsung Parmak İzi Okuyucu Sensör

Samsung’un kendi donanımlarını tümüyle kendi üretmesi, akıllı telefon tasarım süreçlerine, net olarak etki göstermiş olacak. Son olarak belirtmek gerekirse Samsung şu an; ekran, yonga seti, RAM, depolama birimi ve batarya gibi birçok bileşeni, kendi fabrikalarından sağlıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here