Haber Tekno Sosyal Medya

Samsung Note Serisini Öldürebilir!

Samsung Note Serisi

Haberler

Samsung Note Serisini Öldürebilir!

Yeni gelen bir bilgiye göre Samsung Note serisi, ilerleyen dönemlerde son bulabilir. İşte Samsung Galaxy Note serisi ile ilgili detaylar!

Kısa bir süre önce Rusya kaynaklı gelen bir habere göre Samsung, Galaxy Note serisinin geleceğine yönelik kararları tartışıyor.

Note serisi son bulabilir!

Rusya’dan gelen ve Samsung’un içerisinden öğrenildiği iddia edilen yeni bir bilgiye göre Samsung, Note serisini sonlandırma kararı üzerine çalışmalar sürdürüyor.

Kaydedilen bilgilere göre Galaxy Note 7 patlama sorunu ve sonrasındaki yenileme sürecinin başarısızlığı Samsung tarafından, Note markasına ciddi zarar vermiş olarak değerlendiriliyor. Nitekim, Samsung Mobile içerisinde Note serisinin geleceği ile ilgili karamsar bir hava dolaşıyor.

Samsung Galaxy Note 1

Hatırlatmak gerekirse Samsung, ilk Galaxy Note modelini 28 Ekim 2011 tarihinde duyurmuş ve o dönem için 5.3-inç ekran boyutu ve 1280×800 piksel çözünürlüğü ile akıllı telefon dünyasında dikkatleri üzerine toplamıştı.

Şimdi ise başarılı onca yıldan sonra Samsung, öyle görünüyor ki Galaxy Note serisinin geleceği ile ilgili ciddi kararlar üzerine yoğunlaşmış durumda.

Haberi Okumaya Devam Et
Kim Kardashian Selfie
Bunlara da bakabilirsiniz:
Yorumlara bak

Yorumlara bak

  1. Anonim

    13 Ekim 2016 at 22:06

    Öldürmek olmazda 2018 den önce yeni note duyurmasınlar artık

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Haberler

Üste çık