Samsung Note Serisini Öldürebilir!

Yeni gelen bir bilgiye göre Samsung Note serisi, ilerleyen dönemlerde son bulabilir. İşte Samsung Galaxy Note serisi ile ilgili detaylar!

Samsung Note Serisi

Kısa bir süre önce Rusya kaynaklı gelen bir habere göre Samsung, Galaxy Note serisinin geleceğine yönelik kararları tartışıyor.

Note serisi son bulabilir!

Rusya’dan gelen ve Samsung’un içerisinden öğrenildiği iddia edilen yeni bir bilgiye göre Samsung, Note serisini sonlandırma kararı üzerine çalışmalar sürdürüyor.

Kaydedilen bilgilere göre Galaxy Note 7 patlama sorunu ve sonrasındaki yenileme sürecinin başarısızlığı Samsung tarafından, Note markasına ciddi zarar vermiş olarak değerlendiriliyor. Nitekim, Samsung Mobile içerisinde Note serisinin geleceği ile ilgili karamsar bir hava dolaşıyor.

Samsung Galaxy Note 1

Hatırlatmak gerekirse Samsung, ilk Galaxy Note modelini 28 Ekim 2011 tarihinde duyurmuş ve o dönem için 5.3-inç ekran boyutu ve 1280×800 piksel çözünürlüğü ile akıllı telefon dünyasında dikkatleri üzerine toplamıştı.

Şimdi ise başarılı onca yıldan sonra Samsung, öyle görünüyor ki Galaxy Note serisinin geleceği ile ilgili ciddi kararlar üzerine yoğunlaşmış durumda.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.

1 yorum