Samsung, MWC 2017’de Galaxy S8 Tanıtım Videosu Yayınlayacak!

Samsung, MWC 2017 kapsamında düzenleyeceği özel etkinlik ile birlikte Galaxy S8 tanıtım videosu yayınlamaya hazırlanıyor. İşte tüm detaylar!

Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 akıllı telefon modeli için geri sayım başlamış oldu. Lakin Samsung, doğrudan Galaxy S8 tanıtımı yapmadan önce, ilk olarak tanıtım videosu yayınlamakla yetinecek gibi görünüyor!

MWC 2017’de Samsung Galaxy S8 tanıtım videosu yayınlanacak!

Galaxy Tab S3 çıkış tarihi

Kısa bir süre önce Samsung, MWC 2017 kapsamında düzenleyeceği etkinliğin tarihini duyurdu. Buna göre Samsung, 26 Şubat 2017 tarihinde Barselona’da düzenlecek Mobil Dünya Kongresi’nde özel bir etkinlik düzenleyecek. Söz konusu bu etkinlikte Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab S3’ü tanıtması bekleniyor.

Bununla beraber Kore medyasında yer alan bilgilere göre Samsung, bu etkinlikte yaklaşık 1 dakikalık bir Galaxy S8 tanıtım videosu yayınlayacak. Bu video ile Samsung’un Galaxy S8 tanıtımı öncesinde daha yüksek bir ilgi oluşturmayı amaçladığı düşünülüyor.

Galaxy S8 lansman ve satışa çıkış tarihi!

Son olarak belirtmek gerekirse Galaxy S8 çıkış tarihi olarak 29 Mart 2017 bekleniyor. Resmi Samsung Galaxy S8 satışlarının ise 21 Nisan 2017 tarihi itibariyle dünyanın birçok farklı ülkesinde başlayacağı öne sürülüyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.