Haber Tekno Sosyal Medya
Galaxy S8

Mobil Teknoloji

Samsung, MWC 2017’de Galaxy S8 Tanıtım Videosu Yayınlayacak!

Samsung, MWC 2017 kapsamında düzenleyeceği özel etkinlik ile birlikte Galaxy S8 tanıtım videosu yayınlamaya hazırlanıyor. İşte tüm detaylar!

Samsung Galaxy S8 akıllı telefon modeli için geri sayım başlamış oldu. Lakin Samsung, doğrudan Galaxy S8 tanıtımı yapmadan önce, ilk olarak tanıtım videosu yayınlamakla yetinecek gibi görünüyor!

MWC 2017’de Samsung Galaxy S8 tanıtım videosu yayınlanacak!

Galaxy Tab S3 çıkış tarihi

Kısa bir süre önce Samsung, MWC 2017 kapsamında düzenleyeceği etkinliğin tarihini duyurdu. Buna göre Samsung, 26 Şubat 2017 tarihinde Barselona’da düzenlecek Mobil Dünya Kongresi’nde özel bir etkinlik düzenleyecek. Söz konusu bu etkinlikte Samsung’un yeni tableti Galaxy Tab S3’ü tanıtması bekleniyor.

Bununla beraber Kore medyasında yer alan bilgilere göre Samsung, bu etkinlikte yaklaşık 1 dakikalık bir Galaxy S8 tanıtım videosu yayınlayacak. Bu video ile Samsung’un Galaxy S8 tanıtımı öncesinde daha yüksek bir ilgi oluşturmayı amaçladığı düşünülüyor.

Galaxy S8 lansman ve satışa çıkış tarihi!

Son olarak belirtmek gerekirse Galaxy S8 çıkış tarihi olarak 29 Mart 2017 bekleniyor. Resmi Samsung Galaxy S8 satışlarının ise 21 Nisan 2017 tarihi itibariyle dünyanın birçok farklı ülkesinde başlayacağı öne sürülüyor.

Haberi Okumaya Devam Et
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Mobil Teknoloji

Üste çık