Samsung Katlanabilir Galaxy Fold

Samsung Galaxy Fold özellikleri ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce de yeni Samsung katlanabilir telefon modeli Galaxy Fold’da 3.5 mm kulaklık girişi olmadığı bilgisine ulaşıldı.

Bu yaklaşım ile Samsung, uzun süredir Apple’a gönderme yaptığı 3.5 mm kulaklık girişi konusunda geri adım atmak durumunda kalmış oldu.

Samsung Katlanabilir Galaxy Fold

Her ne kadar halen daha Galaxy S10, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10e ve Galaxy S10 5G modellerinde 3.5 mm kulaklık girişi kullanılmaya devam ediliyor olsa da Galaxy Fold modelinde böyle bir özellik olmayacak.

Kulaklık bağlantısı ise tahmin edilebileceği üzere USB Type-C portu üzerinden yapılacak. Kablolu kulaklık tercih etmek isteyenler, Fold modeli ile ne yazık ki artık 3.5 mm üzerinden bağlantı kuramayacaklar.

Samsung Katlanabilir Galaxy Fold

Nisan 2019 tarihine kadar tüm detayları halen daha netleşmeyecek olsa da ara ara buna benzer gelişmelerin detayları ortaya çıkacaktır.

Son olarak Galaxy Fold Türkiye satışlarının da Samsung Türkiye tarafından yapılacağını belirtmek gerekiyor. Yurt dışı fiyatı 1980 dolar olan yeni modelin, ülkemizde de 10 bin TL ve 12 bin TL aralığında satışa sunulması gündeme gelebilir. Bu konuda yaşanacak olan yeni gelişmeleri, HaberTekno.com olarak aktarmaya devam ediyor olacağız.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here