Samsung’dan Katlanabilir Ekranlı Telefon Açıklaması!

Samsung katlanabilir telefon modeli ile ilgili açıklama yaptı. Samsung'un açıklamaları ile bükülebilir ekranlı Galaxy telefon çıkış tarihi ortaya çıkmış oldu. İşte Samsung'un katlanabilir Galaxy telefon modelinin detayları!

Katlanabilir Ekranlı Samsung Galaxy Telefon

Katlanabilir telefonlar ile ilgili yeni bir açıklama, doğrudan Samsung tarafından geldi. Buna göre Samsung katlanabilir ekranlı telefon modeli, seri üretime geçiş yapacak.

Samsung katlanabilir telefon modeli 2018 yılında geliyor!

Uzun süredir hem Apple hem Samsung hem de LG tarafından katlanabilir akıllı telefon konsepti ile ilgili patent başvuruları gündeme gelmişti. Şimdi de doğrudan doğruya Samsung tarafından katlanabilir telefon üretim süreci ile ilgili açıklama geldi.

Katlanabilir Ekranlı Samsung Galaxy Telefon

Bu açıklamaya göre Samsung, 2018 yılı içerisinde katlanabilir formlu akıllı telefon üretimlerini başlatmış olacak. Bu konudaki çalışmaları ısrarlı bir şekilde devam ettirdiklerini de ifade eden Samsung, öyle görünüyor ki son tüketiciye ulaşan ilk katlanabilir telefon modelini yapan isim olabilir.

Şu an için iddia edilen bilgilere göre bu cihazlar, Samsung Galaxy X veyahut Samsung Galaxy Wing isimlendirmesine sahip olabilir. 7.3-inç gibi devasa bir ekran büyüklüğüne ve OLED ekran teknolojisine sahip olacağı düşünülen yeni katlanabilir telefonlar, dikey yüzeyde ortadan ikiye katlanabilecek yapıya sahip olacak. Ne yazık ki şu an için bu katlanabilir telefonlar ile ilgili tek bilinenler, alınan Samsung patentleri ile elde edilen çıkarımlardan ibaret oluyor. Ancak en azından 2018 yılının ifade edilmesi, en sonunda somut bir örneğin gün yüzüne çıkacağı resmi bir hal kazandı.

Bunlara ek olarak daha önce hazırladığımız katlanabilir telefon haberleri ise şu şekilde:

Samsung’un Katlanabilir Akıllı Telefonu Nasıl Olacak? Detaylar Geldi!

Samsung’dan Bir Yeni Katlanabilir Telefon Patenti Daha

LG Katlanabilir Telefon Patenti Aldı

Katlanabilir telefon modelleri ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Sizce başarılı sonuçlar elde edebilir mi? Siz de aşağıdaki yorumlar bölümünden düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here