Samsung İspanya: Galaxy Note 2 , Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Alacak!

Samsung Galaxy Note II kullanıcıları, Android’ in yeni güncellemesi 5.0 Lollipop ile bu sürümün sık sık cihazlarına gelip gelmeyeceği sorusuna, birçok farklı ülkenin bölgesel Samsung yönetimi tarafından verilecek bir cevabı aramakta.

Kısa bir süre önce Facebook üzerinden Samsung’ a Galaxy Note 2 kullanıcısından gelen bir güncelleme sorusuna, olumsuz cevap verilmişti. Ancak bugün ise yine bir Galaxy Note 2 kullanıcısının, Twitter üzerinden Samsung İspanya’ ya sorduğu soruya cevap olarak, çalışmaların olumlu sonuçlanması sonucu Android 5.0 Lollipop güncellemesinin Note 2 modeline sunulacağı cevabı verildi.

Samsung İspanya Galaxy Note 2 , Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Alacak! - habertekno.com - habertekno - güncel teknoloji haberleri

Her ne kadar kesin geleceği yönünde bir cevap verilmese de anlaşıldığı üzere Samsung, Galaxy Note 2 üzerinde Android 5.0 Lollipop ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Samsung İspanya’ nın cevabından çıkarılan bu durumla, güncelleme noktasında Note 2 modeli ile herhangi bir sorunla karşılaşılmaması durumunda, Galaxy Note 2 kullanıcılarının, Android 5.0 güncellemesine kavuşacağı izlenimi çıkarılıyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here