Samsung, iPhone Kullanıcılarına Galaxy S8 ve Note8 Veriyor!

Samsung, iPhone kullanıcılarını hedef almaya devam ediyor. Son olarak da test için iPhone kullanıcılarına Galaxy Note8 ve Galaxy S8 verilecek!

iphone 7 galaxy s8

Samsung, Galaxy Upgrade programı kapsamında çok dikkat çeken bir adım attı. Buna göre Samsung, iPhone kullanıcılarına denemeleri için 1 aylık bir süre için Galaxy S8 ve Galaxy Note8 verecek.

Samsung’dan iPhone kullanıcıları için önemli bir adım!

Kısa bir süre önce Samsung’un iPhone kullanıcıları için hazırladığı reklam filmi ile dikkatleri üzerine toplamasının ardından, bu konuda yaptığı çalışmalara bir önemli örnek daha kattı. 21 Kasım ve 27 Kasım tarihleri arasında, Güney Kore’deki iPhone kullanıcıları diledikleri takdirde Samsung mağazalarından test yapmak adına 1 aylık kullanım için Galaxy S8 veya Galaxy Note8 ödünç alma talebinde bulunabilecekler.

note8 ve galaxy s8

Güney Kore’deki Samsung için geçerli olan bu program, 10 bin kullanıcı ile sınırlandırılmış durumda. Cihazların teslimi 1 Aralık ve 11 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek. “Samsung Experience Program” yani “Samsung Deneyim Programı” kapsamında gerçekleştirilecek olan bu etkinlik, 45 dolar ödeme ile gerçekleştirilebilecek. Eğer test süreci sonrasında Galaxy Note8 veya Galaxy S8 satın alma kararı veren kullanıcı olursa, söz konusu olan bu 45 dolar ödemesi iade edilecek. Bununla beraber JBL Bluetooth hoparlör ve ekran kırılma sigortası hediye edilecek.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.