Samsung, iPhone Kullanıcılarına Galaxy S8 ve Note8 Veriyor!

Samsung, iPhone kullanıcılarını hedef almaya devam ediyor. Son olarak da test için iPhone kullanıcılarına Galaxy Note8 ve Galaxy S8 verilecek!

iphone 7 galaxy s8

Samsung, Galaxy Upgrade programı kapsamında çok dikkat çeken bir adım attı. Buna göre Samsung, iPhone kullanıcılarına denemeleri için 1 aylık bir süre için Galaxy S8 ve Galaxy Note8 verecek.

Samsung’dan iPhone kullanıcıları için önemli bir adım!

Kısa bir süre önce Samsung’un iPhone kullanıcıları için hazırladığı reklam filmi ile dikkatleri üzerine toplamasının ardından, bu konuda yaptığı çalışmalara bir önemli örnek daha kattı. 21 Kasım ve 27 Kasım tarihleri arasında, Güney Kore’deki iPhone kullanıcıları diledikleri takdirde Samsung mağazalarından test yapmak adına 1 aylık kullanım için Galaxy S8 veya Galaxy Note8 ödünç alma talebinde bulunabilecekler.

note8 ve galaxy s8

Güney Kore’deki Samsung için geçerli olan bu program, 10 bin kullanıcı ile sınırlandırılmış durumda. Cihazların teslimi 1 Aralık ve 11 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek. “Samsung Experience Program” yani “Samsung Deneyim Programı” kapsamında gerçekleştirilecek olan bu etkinlik, 45 dolar ödeme ile gerçekleştirilebilecek. Eğer test süreci sonrasında Galaxy Note8 veya Galaxy S8 satın alma kararı veren kullanıcı olursa, söz konusu olan bu 45 dolar ödemesi iade edilecek. Bununla beraber JBL Bluetooth hoparlör ve ekran kırılma sigortası hediye edilecek.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here