Samsung Gear S3 Golf Edition

Android dünyasında akıllı saat konseptini neredeyse tek başına sürüklemeye çalışan Samsung, güncel akıllı saat modeli olan Sear S3’ü, farklı spor dallarına göre özelleştirmeye başladı. Bu sürecin ilk örneği de yeni Samsung Galaxy Gear S3 Golf Edition oldu.

İsminden de anlaşılabileceği üzere yeni Gear S3 Golf Edition, golf oyuncuları için özel olarak yapılan bir işbirliği sonucu meydana getirildi.

Samsung’dan yeni Gear S3 Golf Edition akıllı saat!

Yapılan açıklamaya göre yeni akıllı saat modeli, mevcut Gear S3’lerden uygulama bazında farklılaşıyor. Golfzon firması ile yapılan ortak çalışma ile meydana getirilen yeni akıllı saat, içerisinde Smart Caddie uygulamasını barındırıyor.

Samsung Gear S3 Golf Edition

Bahsi geçen Smart Caddie uygulaması, golf oyunları arasında popüler ve yapıya sahip. Birçok farklı golf ekipmanı ile uyumluluk sunan bu uygulama gerçek zamanlı konum takibi ve eğim analizi sonuçları gibi detayları kullanıcısına sunabiliyor.

Şu an için sadece Samsung markasının anavatanı olan Güney Kore pazarı kapsamında satışa sunulacağı belirtilen Gear S3 Golf Edition isimli akıllı saatin fiyatlandırması ise LTE desteği olmayan model için 350 dolar olarak belirlenmiş durumda.

İlerleyen dönemlerde elde edilen başarılara göre bu ürünün, global pazarda da golf oyuncuları için satışa çıkartılma ihtimali söz konusu olabilir.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here