Samsung Gear S2 Güncellemesi E-Mail Sorunu Getirdi!

Samsung Gear S2 modeli, güncellenen Gear Manager uygulaması beraberinde sorunlar da getirmiş gibi görünüyor. İşte detaylar!

Samsung Gear S2

Samsung’un popüler giyilebilir teknoloji ürün modellerinden Samsung Gear S2, yeni yayınlanan Gear Manager güncellemesinden sonra farklı sorunları da beraberinde getirmişe benziyor.

Samsung Gear S2 ve yeni Gear Manager sorunu!

Kısa bir süre önce yayınlanan yeni Gear Manager uygulaması, beraberinde birçok iyileştirmeyi ve yeniliği de getiriyor. Lakin, güncellemeden sonra Samsung Gear S2 kullanıcıları, bildirim tarafında meydana gelen sorunları raporlamaya başladı.

Gear Manager

Edinilen bilgilere göre Samsung Gear S2 kullanıcıları, Gear Manager güncellemesinden sonra mail bildirimlerinde, güvenlik sorunu gerekçesiyle sorun yaşamaya başlamış durumda.

Şu an için Samsung, söz konusu Gear S2 kullanıcılarının bu sorununa ilişkin bir açıklama yapmış değil. Kısa bir süre sonra ise söz konusu Samsung Gear S2 mail bildirim sorununa ilişkin, bir düzeltme yamasının gelmesi bekleniyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.