Samsung Galaxy Tab S3 Sızdırıldı!

Samsung'un yeni tablet modeli Galaxy Tab S3 sızdırıldı. Sızdırılan görsellerde Samsung'un tasarım tarafında değişikliğe gittiği dikkat çekiyor!

Samsung markasının Mobil Dünya Kongresi 2017 kapsamında duyurması beklenen ve tablet sektöründeli hareketlenmeyi sağlayacağı düşünülen yeni tablet modeli Samsung Galaxy Tab S3 ilk kez detaylı olarak sızdırıldı. Sızdırılan görsellerde Samsung’un, yeni tablet modeli Galaxy Tab S3 ile birlikte materyal kullanımında değişikliğe gitmiş olduğu öne çıkıyor.

Yeni Galaxy Tab S3 sızdırıldı!

Samsung Galaxy Tab S3

CCAH17LP0380T2 numarasını taşıyan cihazın aktarıldığı ve Galaxy Tab S3 olduğu iddia edilen modelde, ön tarafın Samsung’un klasik tablet tasarımını andırdığı görülüyor. Hem ön çerçeve hem de arka yüzeyin tamamındaki en büyük farklılık ise, Samsung’un Galaxy Tab S3 ile tamamıyla camdan oluşan ve metal çerçeve ile desteklenen tasarıma geçiş yapması oluyor.

Samsung Galaxy Tab S3

Bunların dışında iddialarandan yola çıkarak belirtmek gerekirse MWC 2017’de duyurulacak olan yeni tablet modeli Galaxy Tab S3 özellikleri, ilk olarak 9.7-inç büyüklüğünde ve 2048×1536 piksel çözünürlüğünde başlıyor.

Donanım tarafında Qualcomm’un Snadragon 820 işlemci modeline ev sahipliği yapacağı söylenen yeni tablet modelinin, 4GB RAM ve 64GB dahili depolama seçeneğine de sahip olacağı dile getiriliyor.

İddia edilenlere kamera tarafında da gelişmeler kendini gösterecek. Yeni tablet modeli Tab S3 ile birlikte 12MP çözünürlüğünde arka kamera sensörü ve 5MP çözünürlüğüne ön kamera sensörü tercih edilecek. Bunların dışında şu an için çıkış tarihi ve fiyat ile ilgili net bilgiler mevcut değil. Lakin ortaya çıkan bu teknik özellik detayları, yeni Tav S3 ile birlikte kuvvetle muhtemel kendini göstermiş olacaktır.

 

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here