Samsung Galaxy Tab S2 Android 6.0 Güncellemesi Başladı!

Samsung Glaxy Tab S2 tablet modeli için, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi dağıtılmaya başlandı. İşte Galaxy Tab S2 güncellemesinin detayları!

Galaxy Tab S2

Samsung firmasının popüler tablet modellerinden Galaxy Tab S2 için, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Uzun süredir bu tableti kullanıcılar tarafından beklenen güncelleme, en sonunda Samsung Mobile tarafından resmi olarak dağıtılmaya başladı.

Yeni güncellemenin kademeli olarak dağıtılmaya başlanacağı ve model kodlarına göre tarihlerin gecikebileceği ifade ediliyor.

Galaxy Tab S2 için Android 6.0 güncellemesi dağıtılıyor!

Kısa bir süre önce Galaxy Tab S2 tablet modeli için Samsung, Amerika’da AT&T çıkışlı ürünleri için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınlamaya başladı. Daha önce de belirtildiği gibi ilk olarak Amerika’daki söz konusu bu operatör ile süreç başlamış oldu. İlk kullanıcıların deneyimleri ile birlikte farklı ülkelerde de güncelleme dağıtılmaya başlanacak.

Galaxy Tab S2

Amerika’da başlayan Galaxy Tab S2 Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin, kısa bir süre sonra tüm Amerika ve Avrupa’da dağıtılmaya başlanması bekleniyor. Şu an için net bir tarih ise ne yazık ki resmi olarak açıklanmış değil. Ülkemize ise avrupa ülkelerinden İngiltere ve Almanya sonrasında gelmesinin olası olduğunu söylemek mümkün. Bu konuda da yaşanacak yeni gelişmelere haberlerimizde değinmeye devam edeceğiz.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here