Samsung Galaxy Tab S2 Android 6.0 Güncellemesi Başladı!

Samsung Glaxy Tab S2 tablet modeli için, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi dağıtılmaya başlandı. İşte Galaxy Tab S2 güncellemesinin detayları!

Galaxy Tab S2

Samsung firmasının popüler tablet modellerinden Galaxy Tab S2 için, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

Galaxy Tab S2 için Android 6.0 güncellemesi dağıtılıyor!

Kısa bir süre önce Galaxy Tab S2 tablet modeli için Samsung, Amerika’da AT&T çıkışlı ürünleri için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınlamaya başladı.

Galaxy Tab S2

Amerika’da başlayan Galaxy Tab S2 Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin, kısa bir süre sonra tüm Amerika ve Avrupa’da dağıtılmaya başlanması bekleniyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.