Samsung Galaxy Tab 3 Özellikleri Sızdırıldı!

Samsung'un yeni tablet modeli Samsung Galaxy Tab 3 özellikleri sızdırıldı. İşte yeni sızdırılan Galaxy Tab 3 özellikleri ile ilgili detaylar!

Samsung’un bu sene tanıtmaya hazırlandığı yeni tablet modeli Samsung Galaxy Tab 3 özellikleri ile ilgili sızıntı bilgiler ortaya çıktı. Daha önce gelen sertifika detaylarına, böylece özellikler de dahil oldu.

Samsung Galaxy Tab 3 özellikleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Tab 3

Yeni ortaya çıkan Galaxy Tab 3 özelliklerine değinmek gerekirse, detaylar şu şekilde:

  • Samsung Exynos 7420 işlemci
  • 4GB RAM
  • UFS 2.0 depolama teknolojisi
  • USB Type-C portu
  • Parmak izi okuyucu

Bunlarla birlikte Samsung, iki farklı Tab 3 modeli duyuracak. Bunlardan ilki SM-T820 kod adı ile WiFi sürümü, diğeri ise SM-T825 kodu ile LTE sürümü olacak.

Öyle görünüyor ki Samsung, her ne kadar artık ilgi görmediği konuşulsa da tablet piyasasında yer etmeye devam edecek. Nitekim geniş bir kitle olmasa da tablet kullanıcıları için alternatifler, güncel özelliklerle artış göstermiş olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.