Samsung Galaxy S9 Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung Galaxy S9 çıkış tarihi ile ilgili yeni detaylar elde edildi. İşte Galaxy S9 tanıtım tarihi ile ilgili yeni elde edilen bilgiler!

Samsung Galaxy S9

Samsung’un yeni üst seviye Galaxy akıllı telefonları Galaxy S9 ve S9+ ile ilgili detaylı bilgiler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce Galaxy S9 ve S9+ kamerasının dikey yapıda olacağı hakkında gelen bilgilerin ardından, Galaxy S9 tanıtım tarihi ile ilgili yeni iddialar gündeme geldi. Buna göre S9 ve S9+, kısa bir süre önce resmi olarak duyurulacak olabilir.

Galaxy S9 ve S9+, CES 2018 konferansında duyurulacak!

Galaxy S9 çıkış tarihi olarak iddia edilen bilgilere göre Samsung, CES 2018 konferansı kapsamında ilk kez S9 ve S9+ modellerini sergileyecek. Daha önce de özellikle iPhone X modelinin tanıtılmasından sonra Samsung’un yeni S9 ve S9+ modelleri öne çekeceği belirtilmişti. Nitekim yeni gelen bu iddia da öncekiler ile örtüşüyor.

Samsung Galaxy S9

Bunlara ek olarak Galaxy S9 özellikleri ile ilgili bilgi aktarılıyor. Tasarım olarak S8 ve S8+ ile benzer olması beklenen yeni modellerde, Qualcomm’un yeni mobil yonga seti Snapdragon 845 olacağı iddia ediliyor. Galaxy S9 modelinde 4GB RAM olması beklenirken, Galaxy S9+ modelinde ise 6GB RAM olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy S9

Tüm bunlara ek olarak her iki modelde de 3.5mm kulaklık girişinin sunulmaya devam edeceği bekleniyorken, AKG stereo hoparlör kullanılacağı söyleniyor. Kamera tarafında ise bilhassa da ağır çekim modunda ciddi bir iyileştirme yapılacağı tahmin ediliyor.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.