Samsung Galaxy S9 Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung Galaxy S9 çıkış tarihi ile ilgili yeni detaylar elde edildi. İşte Galaxy S9 tanıtım tarihi ile ilgili yeni elde edilen bilgiler!

Samsung Galaxy S9

Samsung’un yeni üst seviye Galaxy akıllı telefonları Galaxy S9 ve S9+ ile ilgili detaylı bilgiler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce Galaxy S9 ve S9+ kamerasının dikey yapıda olacağı hakkında gelen bilgilerin ardından, Galaxy S9 tanıtım tarihi ile ilgili yeni iddialar gündeme geldi. Buna göre S9 ve S9+, kısa bir süre önce resmi olarak duyurulacak olabilir.

Galaxy S9 ve S9+, MWC 2018 konferansında duyurulacak!

Galaxy S9 çıkış tarihi olarak iddia edilen bilgilere göre Samsung, MWC 2018 konferansı kapsamında ilk kez S9 ve S9+ modellerini sergileyecek. Daha önce de özellikle iPhone X modelinin tanıtılmasından sonra Samsung’un yeni S9 ve S9+ modelleri öne çekeceği belirtilmişti. Nitekim yeni gelen bu iddia da öncekiler ile örtüşüyor.

Samsung Galaxy S9

Bunlara ek olarak Galaxy S9 özellikleri ile ilgili bilgi aktarılıyor. Tasarım olarak S8 ve S8+ ile benzer olması beklenen yeni modellerde, Qualcomm’un yeni mobil yonga seti Snapdragon 845 olacağı iddia ediliyor. Galaxy S9 modelinde 4GB RAM olması beklenirken, Galaxy S9+ modelinde ise 6GB RAM olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy S9

Tüm bunlara ek olarak her iki modelde de 3.5mm kulaklık girişinin sunulmaya devam edeceği bekleniyorken, AKG stereo hoparlör kullanılacağı söyleniyor. Kamera tarafında ise bilhassa da ağır çekim modunda ciddi bir iyileştirme yapılacağı tahmin ediliyor.

Bloomberg’in yeni iddiaları ile de Galaxy S9 ve S9 Plus çıkış tarihi konusunda yeni bilgiler geldi.

Tüm bunların üstüne Samsung, Galaxy S9 çıkış tarihi resmi olarak açıkladı. İşte detayların yer aldığı haberimiz: Galaxy S9 Etkinlik Davetiyeleri Çıktı!

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here