Samsung, Galaxy S8 TV Reklamı Yayınladı!

Uzun süredir merakla beklenen yeni Galaxy modeli Galaxy S8 için tanıtımdan önce TV reklamı yayınlandı! İşte Galaxy S8 TV reklamı!

Samsung, henüz tanıtımını yapmamış olmasına rağmen Galaxy S8 için TV reklamı yayınladı. Güney Kore için hazırlanan ve Kore’deki TV kanallarında boy gösteren yeni Galaxy S8 TV reklamı, rekabeti kaybetmemek adına atılmış bir adım olarak değerlendirildi.

Samsung Galaxy S8 TV reklamı yayınlandı!

Galaxy S8 reklamı kapsamında, Galaxy ailesi modelleri numaratik olarak sıralanıyor ve en son üye olarak Galaxy S8 gösteriliyor. Akabinde Galaxy S8 çıkış tarihine ve çerçevesiz ekran tasarımına geçiş yapılmasına dikkat çekilmeye çalışılıyor.

LG G6
LG G6

LG G6 – Galaxy S8 rekabeti güçlendirilmeye çalışılıyor!

Söz konusu bu reklamın yayınlanlanmasının ardından, ilk gelen yorumlar ise LG G6 satışlarının başlamasıyla Samsung’un Galaxy S8 satışlarında rekabeti kaybetmemek isteği şeklinde oldu. Zira LG G6, geçtiğimiz cuma günü ilk gününde 30 bin adet G6 satışı gerçekleştirmeyi, Güney Kore pazarında gerçekleştirmiş oldu. Durumun böyle olması da potansiyel yeni akıllı telefon alıcılarını, Samsung’un Galaxy S8 için 30 mart tarihine kadar bekletmeye sevk edecek bir reklam filmini yayınlanlanması olarak sonuçlanmış gibi görünüyor.

Son olarak, kısa bir süre önce Güney Kore için yayınlanan Samsung Galaxy S8 reklam filmini, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.