Samsung Galaxy S8 Testleri Ocak Ayında Başlıyor!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ve detayları ile iligili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgiler, Samsung Galaxy S8 testleriyle ilgili!

Samsung Galaxy S8

Çıkış tarihine yaklaşıldıkça Galaxy S8 özellikleri ve detayları ile ilgili gelen bilgilerin sıklığı da artış göstermiş oldu. Son olarak gelen bilgilere göre Galaxy S8 testleri, Ocak 2017 tarihi itibariyle başlamış olacak!

Galaxy S8 testleri başlıyor!

galaxy s8 konsepti

Gelen bilgilere göre Samsung, Şubat 2017 tarihinin sonunda duyurmaya hazırlandığı yeni Galaxy S8 modeli ile ilgili çalışmaları son aşamasına taşımış durumda. Planlanan süre zarfına göre, yılbaşından sonra Galaxy S8 testleri, aktif olarak başlamış olacak.

Hatırlatmak gerekirse Galaxy S8 özellikleri ile ilgili şu ana kadar edinilen bilgiler; ekran çözünürlüğünün korunacağı, mekanik home tuşunun kaldırılacağı, kasa-ekran oranının iyileştirileceği ve çift lensli kamera tasarımına geçileceği yönünde beliriyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.