Samsung Galaxy S8

Samsung’un 2017 yılında piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni tepe model Galaxy modeli Samsung Galaxy S8 teknik özellikleri ile ilgili yeni detaylar aktarılmaya başladı.

Samsung Galaxy S8 özellikleri!

Yeni ortaya atılan iddialara göre Samsung Galaxy S8 özellikleri arasında, bilhassa 8GB RAM detayı dikkat çekiyor. Aslında daha önce Samsung’un, 256GB dahili depolama alanına sahip Galaxy S8 modeli için 6GB RAM kullanacağı söyleniyordu. Lakin, Galaxy Note 7 fiyaskosundan sonra Samsung’un kullanıcıların dikkatini yeniden toplayabilmek için 8GB RAM detayını atlamayacak olduğu öne sürülüyor.

Samsung Galaxy S8

Bunlarla birlikte Samsung Galaxy S8 teknik özellikleri kapsamında, UFS 2.1 flaş depolama alanı kullanılacağı iddia ediliyor. İşlemci tarafında ise Samsung Galaxy S8, 10nm üretim bandından çıkan yeni Exynos 8895’i ve elbette ki Qualcomm’un yeni mobil yonga seti Snapdragon 835 taşıyacak.

Tüm bunların dışında, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin kutudan Android 7.0 Nougat ile birlikte çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Son olarak belirtmek gerekirse, eğer Samsung geleneğini bozmaz ve bir sürpriz ile kullanıcılarının karşısında çıkmaz ise Galaxy S8 çıkış tarihi, Nisan 2017 olacak.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here