Samsung Galaxy S8 Seri Üretimi Başlıyor!

Samsung Galaxy S8 modelinin seri üretimi başlıyor. İşte Samsung Galaxy S8 seri üretimi ve üretim adetleri ile ilgili tüm detaylar!

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 modeli ile ilgili yeni gelen bir iddiaya göre, seri üretim süreci mart ayında başlayacak ve lansmana kadar ciddi adetteki Galaxy S8 üretimi tamamlanmış olacak.

Samsung, lansmana kadar 10 milyon Galaxy S8 üretimi yapacak!

Galaxy S8

ETNews tarafından iddia edilenlere göre Samsung, Galaxy S8 seri üretim sürecini mart ayında maksimuma çıkartacak. Nisan ayında düzenlenecek etkinlik ile tanıtılması beklenen yeni Galaxy S8 modelinin, o zamana kadar 10 milyon adetlik stok haline getirilmiş olacağı öne sürülüyor.

Mart ayında 5 milyon ve nisan ayında da 5 milyon olmak üzere toplamda 10 milyon adetlik Galaxy S8 stoğunun oluşturulacağı iddia ediliyorken, dolayısıyla oluşacak talebe yetişmek mümkün hale gelecek.

Son olarak belirtmek gerekirse, şimdiye kadar sadece konsept tasarım görselleri ve videoları ile sınırlı kalan Galaxy S8’in üretim sürecinin başlamasıyla somut sızıntılara kendini göstermeye başlayacak. Nitekim, uzun süredir birçok farklı özellik taşıyacağı iddiaları ile gündemde kalan Samsung Galaxy S8, tanıtımdan önce somut sızıntılarla gündeme gelecek.

Kaynakhttp://www.etnews.com/20170104000335
Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.