Samsung Galaxy S8 Şablonları Ortaya Çıktı! Tasarım Detaylanıyor!

Samsung'un yeni telefonu Galaxy S8 şablonları ile birlikte tasarım iyiden iyiye ortaya çıkmış oldu. İşte Samsung Galaxy S8 şablonları!

Samsung’un yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8 ile ilgili yeni şablon tasarım görselleri paylaşıldı. Ortaya çıkan bu şablonlar ne derece gerçekçi bilinmez ancak eğer gerçeği yansıtıyor ise; Galaxy S8’in tüm tasarım detayları ortaya çıkmış durumda!

Galaxy S8’in tasarımı detaylanıyor!

Ortaya çıkan görsellerde, Galaxy S8 tasarımı ile ilgili daha önce gelen görsellerden farklı olan birkaç önemli nokta bulunuyor: Arka kamera flaş konumlandırılması ve Bixby için olduğu düşünülen ekstra tuş!

Samsung Galaxy S8 Şablonları

Daha önce gelen bilgilerde ve fotoğraflarda, Samsung Galaxy S8’in arka kamerasının flaş konumlandırmasının, cihazın üstünde ve farklı bir formda hazırlandığı dikkat çekiyordu. Öyle ki bu bölümün, mini projektör bile olabileceği düşünülüyordu. Ancak söz konusu bu yeni tasarım çizimlerinde arka kameranın flaşı, alışılagelen konumda yer alıyor. Keza çift sensörlü arka kamera sistemi de S8 modeli ile gelmeyecek.

Öte yandan bir diğer dikkat çeken detay ise, daha önceki modellerde olmayan ekstra bir tuş bölümünün, kasa üzerinde yer alması oldu. Söz konusu bu ekstra bölümün, Samsung’un yeni sesli asistanı ve Siri’nin rakibi olacağı söylenen Bixby için tasarlandığı tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy S8 Şablonları

Tüm bunların dışında, daha önceki görsellerden de anlaşıldığı gibi 3.5mm kulaklık girişi, Galaxy S8 modeli ile birlikte kullanılmaya devam edecek.

Son olarak belirtmek gerekirse bahsi geçen bu görseller, Samsung Galaxy S8 prototiplerinden herhangi birisi olabilir. Zira firmalar, nihai modelden önce birçok tasarım üzerinde çalışıyor. Neticesinde bu tasarım, Samsung’ın Galaxy S8 modeli için seçtiği final tasarım mı sorusunun cevabı, resmi tanıtım günü öğrenilmiş olacak.

İşte ortaya çıkan yeni Samsung Galaxy S8 tasarım şablonları:

Samsung Galaxy S8 Şablonları

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here