Samsung Galaxy S8 S Pen ile Gelebilir!

Samsung Galaxy S8 modeli için aksesuar olarak yeni bir S Pen duyurulabileceği ile ilgili iddialar gündeme geldi. İşte Samsung Galaxy S8 S Pen detayları!

Samsung Galaxy S8 S Pen

Samsung Galaxy S8 çıkış tarihi yaklaştıkça, her ne kadar henüz somut Galaxy S8 sızıntıları ortaya çıkmasa da, gelen iddialar hız kesmeden sürüyor. Son olarak gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S8 ile birlikte harici olarak satın alınabilecek yeni bir S Pen duyurabilir!

Samsung Galaxy S8 S Pen destekli olabilir!

Gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S8 ile birlikte yeni bir S Pen duyurmaya hazırlanıyor. Lakin, Galaxy Note serisinde olduğu gibi Galaxy S8 ile birlikte duyurulacağı söylenen S Pen, cihazın üzerine yerleştirilemeyecek. Aksesuar olarak satın alınabilecek olduğu iddia edilen Galaxy S8 S Pen çalışmasının sebebi olarak da, Galaxy Note 7 modelinde yaşanan skandal gösteriliyor.

Galaxy S8

Şu an için kalem kullanmak isteyen kullanıcıların üst seviye bir akıllı telefon alternatifi bulunmuyor. Bu sebeple Samsung, kullanıcıların yeniden ilgisini kazanmak ve üst düzey bir kalem destekli akıllı telefon kullanmak isteyenler için, Galaxy S8 ile birlikte yeni bir S Pen modeli hazırlayacak. Zira, yeni bir Galaxy Note modeli için daha uzun bir süre bulunuyor.

Şimdiye kadar Samsung Galaxy S8 için böyle bir iddia ortaya çıkmamıştı. SamMobile tarafından ortaya çıkartılan bu iddia, Galaxy S8 cephesine de çok daha farklı bir boyut kazandırmaya başlamış oldu.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.