Samsung Galaxy S8 Plus Bataryası Sızdırıldı!

Ay sonunda duyurulacak olan yeni Samsung Galaxy S8 Plus bataryası sızdırıldı. Böylecek Samsung Galaxy S8 Plus batarya boyutu ortaya çıkmış oldu!

Galaxy S8 Plus Gold renk sızıntı

Uzun süredir Samsung tarafından merakla beklenen ve birçok farklı sızıntı ile gündeme gelen yeni Samsung Galaxy S8 Plus özellikleri ile ilgili somut detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak ortaya çıkan bilgilerin odağı ise Samsung Galaxy S8 Plus batarya boyutu ile ilgili oldu.

Samsung Galaxy S8 Plus bayarya boyutu ortaya çıktı!

Sızdırılan bilgilere göre Galaxy S8+ / Galaxy S8 Plus batarya boyutu, 3500mAh seviyesinde olacak. Öte yandan Samsung Galaxy S8 batarya boyutunun ise 3000mAh seviyesinde olacağı iddia ediliyor.

Galaxy S8 Plus bataryası

Sızdırılan görsellerle desteklendiği gibi Galaxy S8 Plus bataryası ile ilgili detaylar, daha önce de gündeme gelmiş ve beklentilerin aksine bu defa Samsung’un, Note 7 batarya sorunundan mı bilinmez ancak mütevazı bir tutum izlediği yorumu ortaya çıkmıştı.

Son olarak belirtmek gerekirse, her ne kadar hem teknik özellikleri hem de tasarımı ile ilgili birçok önemli detay ortaya çıkmış vaziyette olsa da Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri, 29 mart tarihinde Samsung’un düzenleyeceği özel etkinlik ile resmi olarak duyurulmuş olacak. Kuvvetle muhtemel beklenen ve sızdırılan birçok bilgi de resmi olarak gün yüzüne çıkmış ve LG G6 karşısında Android dünyasında önemli bir rakip daha listede yer almış olacak.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.