Haber Tekno Sosyal Medya
Galaxy S8 Plus Gold renk sızıntı

Akıllı Telefon

Samsung Galaxy S8 Plus Bataryası Sızdırıldı!

Ay sonunda duyurulacak olan yeni Samsung Galaxy S8 Plus bataryası sızdırıldı. Böylecek Samsung Galaxy S8 Plus batarya boyutu ortaya çıkmış oldu!

Uzun süredir Samsung tarafından merakla beklenen ve birçok farklı sızıntı ile gündeme gelen yeni Samsung Galaxy S8 Plus özellikleri ile ilgili somut detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak ortaya çıkan bilgilerin odağı ise Samsung Galaxy S8 Plus batarya boyutu ile ilgili oldu.

Samsung Galaxy S8 Plus bayarya boyutu ortaya çıktı!

Sızdırılan bilgilere göre Galaxy S8+ / Galaxy S8 Plus batarya boyutu, 3500mAh seviyesinde olacak. Öte yandan Samsung Galaxy S8 batarya boyutunun ise 3000mAh seviyesinde olacağı iddia ediliyor.

Galaxy S8 Plus bataryası

Sızdırılan görsellerle desteklendiği gibi Galaxy S8 Plus bataryası ile ilgili detaylar, daha önce de gündeme gelmiş ve beklentilerin aksine bu defa Samsung’un, Note 7 batarya sorunundan mı bilinmez ancak mütevazı bir tutum izlediği yorumu ortaya çıkmıştı.

Son olarak belirtmek gerekirse, her ne kadar hem teknik özellikleri hem de tasarımı ile ilgili birçok önemli detay ortaya çıkmış vaziyette olsa da Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri, 29 mart tarihinde Samsung’un düzenleyeceği özel etkinlik ile resmi olarak duyurulmuş olacak. Kuvvetle muhtemel beklenen ve sızdırılan birçok bilgi de resmi olarak gün yüzüne çıkmış ve LG G6 karşısında Android dünyasında önemli bir rakip daha listede yer almış olacak.

Haberi Okumaya Devam Et
Bunlara da bakabilirsiniz:
Haber Yorumları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazla Akıllı Telefon

Üste çık