Samsung Galaxy S8 Özellikleri Gelmeye Devam Ediyor!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. İşte yeni aktarılan Samsung Galaxy S8 özellikleri ve detayları!

Galaxy S8 Özellikleri

Samsung’un önümüzdeki sene duyurması beklenen yeni Galaxy sancak gemisi modeli Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Her ne kadar Galaxy S8 çıkış tarihine daha uzunca bir süre var olsa da, iddialar şekillenmeye başlamış durumda.

Galaxy S8 özellikleri iddia edilmeye başladı!

Galaxy S8 Özellikleri

Yeni gelen Galaxy S8 özellikleri ile ilgili detaylara göre Galaxy S8, çift arka kamera ve 4K-2160×3840- yani Ultra HD ekran çözünürlüğüne sahip olacak. Bununla beraber Galaxy S8, Snapdragon 830 yongasını taşıyacak. Kısaca özetlemek gerekirse Galaxy S8 özellikleri arasında yer alması beklenen Snapdragon 830 mobil işlemci, 10nm üretim sürecinden geçmiş olacak. Böylece Galaxy S8, daha yüksek performansı, daha az güç tüketimi ile birlikte sağlayabilecek.

Öte yandan, iddia edilen Galaxy S8 özellikleri arasında Samsung’un, IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikasını sürdüreceği yer alıyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.