Samsung Galaxy S8, Microsoft Continuum Benzeri Bir Özellik ile Gelebilir!

Yeni gelen bir bilgiye göre Samsung Galaxy S8 Microsoft Continuum benzeri bir özellik ile gelebilir. İşte yeni Galaxy S8 özelliği ile ilgili detaylar!

Samsung Galaxy S7 edge

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy S8 özellikleri ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor Son olarak gelen bir görsel sızıntıya göre Samsung, Galaxy S8 modeli için Microsoft’un Continuum özelliğine benzer bir özellik hazırlıyor.

Samsung Galaxy S8 Desktop Experience özelliği!

Samsung’un hazırladığı iddia edilen Desktop Experience isimli slide kapsamından bir görüntü sızdırıldı. Sızdırılan görselde, Samsung akıllı telefonların klavye ve mouse ile birlikte masaüstü kullanım sağlayacağı gösteriliyor. Çoklu pencere, harici monitör ve klayve-mouse kullanımına dikkat çekilen söz konusu slide görselinde, dolaylı olarak Samsung Galaxy S8 özelliğinin aktarıldığı ifade ediliyor.

Samsung Galaxy S8 Desktop Experience özelliği

Bilindiği gibi Desktop Experience benzeri bir kullanım şekli, Microsoft tarafından da Continuum isimlendirilmesi ile sunuluyor ve akıllı telefonların harici monitör ile masaüstü kullanım deneyimi yaşatması amaçlanıyor.

Samsung’dan daha önce bu tip bir çalışmanın yapıldığına dair bir bilgi gelmemişti. Sızdırılan görselin Samsung Galaxy S8 özelliklerine yönlendirme yapması, dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here