Samsung Galaxy S8+ İsmi Kesinleşti!

Samsung'un iki farklı Galaxy S8 isminden birinin Samsung Galaxy S8+ olacağı kesinleşmiş oldu. İşte Samsung Galaxy S8+ ile ilgili detaylar!

Samsung tarafından merakla beklenen yeni Galaxy serisi S8 ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgilerle de ikinci Galaxy S8 modelinin Galaxy S8+ ismi ile duyurulacağı kesinleşmiş gibi görünüyor!

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ duyurulacak!

Samsung Galaxy S8+

Akıllı telefon sızıntıları ile nam salmış olan Evan Blass tarafından, Galaxy S8+ logosu sızdırıldı. Daha önce de daha 6.2-inç büyüklüğüne sahip olacağı söylenen ikinci modelin Samsung Galaxy S8+ olacağı ile ilgili bilgiler gündemdeydi. Şimdi de gelen bu sızıntı ile birlikte, artık isimlendirmelerin Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8+ olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Son olarak belirtmek gerekirse, söylendiği gibi S8+ modelinin sadece ekran boyutunun daha büyük olacağı, diğer tüm tasarım ve teknik özelliklerinin aynı olacağı biliniyor. Yani önceki modellerdeki gibi kavisli ve kavisli olmayan ekran farklılıklarından ziyade bu defa sadece ekran boyutları farklılık gösterecek.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.