Samsung Galaxy S8’in Yeni Konsept Görüntüleri Yayınlandı!

Samsung Galaxy S8 modeli ile ilgili yeni konsept görüntüler yayınlandı. İşte Samsung Galaxy S8'in konsept olarak hazırlanan görüntüleri!

Samsung Galaxy S8 konsept

Samsung’un tanıtılması merakla beklenen yeni üst seviye akıllı telefon modeli Galaxy S8 ile ilgili yeni görseller paylaşıldı. Paylaşılan bu görseller, sızıntı görsellerden ziyade konsept olarak hazırlanmış görseller olarak adlandırılıyor. Elbette ki şimdiye kadar gelen sızıntı Galaxy S8 haberleri baz alınarak hazırlanmış konsept görüntüleri olarak açıklanıyor.

Galaxy S8’in yeni konsept görüntüleri yayınlandı!

Son dönemlerde en çok konuşulan konu Galaxy S8 çıkış tarihi olsa da elbette ki cihazın tasarımı ve özellikleri ile ilgili de birçok sızıntı bilgi ve görsel yayınlanmaya devam ediyor. Ne var ki bu defa, şimdiye kadar gelen tüm Galaxy S8 tasarım bilgileri temel alınarak hazırlanmış konsept görüntüleri yayınlandı.

Yayınlanan görüntülerde, şimdiye kadar belirtilen ekran-kasa oranındaki iyileştirme, her iki kenarı kavisli ALOMED ekran, 3.5mm kulaklık girişi kullanımının sürdürülmesi ve tek lensli arka kamera detayları, farklı renk seçenekleri ile yeni hazırlanan ve yayınlanan konsept Samsung Galaxy S8 görüntülerinde olabildiğince yansıtılmaya çalışılmış.

İşte yeni yayınlanan o görsellerin tamamı:

1. Samsung Galaxy S8 konsept 1

Samsung Galaxy S8 konsept

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here