Samsung, Galaxy S8 İçin Ticari Marka Başvurusu Yaptı!

Samsung, yeni akıllı telefon modeli Galaxy S8 için tescil başvurusunda bulundu. İşte yeni Samsung Galaxy S8 tescili ile ilgili detaylar!

Galaxy S8

Samsung markasının yeni üst seviyede konumlandırılacak akıllı telefon modeli Galaxy S8 için tescil başvurusu yapıldı. Böylelikle yeni modelin S8 ismi ile geleceği doğrulanmış oldu.

Galaxy S8 ismi için marka tescil başvurusu!

Galaxy S8 İçin Ticari Marka Başvurusu

Samsung, USPTO yani Birleşik Devletler Patent ve Tescil Ofisi’ne, yeni modeli Galaxy S8 için başvuruda bulundu. Bu başvuruyla beraber, en çok merak edişen konulardan olan ikinci modelin Galaxy S8 Plus mı yoksa Galaxy S8 edge mi olacağı, ne yazık ki açıklığa kavuşmadı. Zira Samsung, şu an sadece S8 ismi için başvuruda bulunmayı tercih etmiş durumda.

İlerleyen günlerde, ikinci Galaxy S8 serisi model için de tescil başvurusunun yapılması ve böylece diğer modelin veya modellerin isimlerinin de netleşmesi bekleniyor.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.