Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi Hakkında Yeni İddialar!

Samsung Galaxy S8 çıkış tarihi ile ilgili yeni iddialar gündeme geldi. Peki, Samsung Galaxy S8 ne zaman çıkacak? İşte yeni iddialar!

Samsung

Samsung Galaxy S8 çıkış tarihi ile ilgili, kısa bir süre önce Kore medyasında yeni bilgiler yer almaya başladı. Güney Kore’den gelen yeni bilgiler, daha önce gelen Galaxy S8 bilgileri ile örtüşüyor.

Samsung Galaxy S8 ne zaman çıkacak?

Medyada yer alan bilgilere göre Samsung Galaxy S8 çıkış tarihi, 18 Nisan 2017 olarak belirlenmiş durumda. Kore medyasında yer alan bilgilere göre söz konusu bu Galaxy S8 çıkış tarihi, Samsung Mobile tarafından onaylanmış.

Samsung Galaxy S8

Kısa bir süre önce, Samsung Galaxy S8 seri üretim sürecinin başladığı ve nisan ayına kadar 10 milyon adet Galaxy S8 stok adetinin toplarlanacağı dile getirilmişti. Şimdi gelen bu Galaxy S8 çıkış tarihi bilgisine bakılacak olursa, seri üretim ve stoklama haberleri ile örtüştüğünü söylemek mümkün.

Ayrıca Güney Kore’den gelen bu bilgilerde, aslında Samsung’un Galaxy S8 modelini şubat ayında tanıtmayı planladığını, lakin Galaxy Note 7’nin geri çağırma operasyonları sebebi ile Samsung Galaxy S8 tanıtım tarihinin nisan ayına kaydırıldığı detayı bulunuyor.

Son olarak belirtmek gerekirse, Galaxy S8 çıkış tarihi ile ilgili bu ötelemenin, üretim sürecine de bağlı olduğu sebep gösteriliyor. Diğer modellerden farklı olarak Galaxy S8 üretim sürecinin, daha zahmetli olduğunun altı çiziliyor.

Kaynakhttp://news.naver.com/main/read.nhn?mode=LSD&mid=shm&sid1=105&oid=109&aid=0003458653
Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra Yeditepe Üniversitesi'nde İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik medya sektöründe çalışmış, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.