Samsung Galaxy S8 Çift Kamera Özelliği Doğrulandı!

Samsung'un merakla beklenen yeni telefonu Galaxy S8 özellikleri detaylanıyor. Son olarak Galaxy S8 çift kamera özelliği doğrulandı! İşte detaylar.

Galaxy S8 Çift Kamera

Samsung’ın Galaxy S serisi modellerinin yeni üyesi olacak Galaxy S8 özellikleri ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak da Galaxy S8 özellikleri arasında çift kamera olacağına ilişkin kanıtlayıcı detaylar belirdi.

Galaxy S8 özellikleri arasında çift kamera olacak!

Güney Kore’den gelen yeni bilgiye göre Galaxy S8 çift kamera özelliğine sahip olacak. Söz konusu bu Galaxy S8 iddiasının altında yatan sebep ise, Samsung’un özellik kaydı bilgilerine dayandırılıyor. Zira, ortaya çıkan detaylarda Galaxy S8 özellikleri arasına, Light+ Camera olarak isimlendirilen bir detay yer alıyor.

Söz konusu bu Light+Camera ibaresinin ise, Galaxy S8’de kullanılacak çift kamera yapısı olduğu belirtiliyor.

Galaxy S8 Çift Kamera

Şimdilik Samsung’un Galaxy S8 özellikleri arasında yer vereceği çift kameralı yapısı ile ilgili çözünürlük veya tasarımı ile ilgili net detaylar bulunmuyor. Lakin, iPhone 7 Plus modeli ile iyiden iyiye piyasada yer alamaya başlayan çift kamera yapısı düşünüldüğünde Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 modellerinde neredeyse kesin olarak çift kameralı bir yapıya geçiş yapacaktır.

Öte yandan Galaxy Note 7 modelinde yaşanan talihsiz patlama sorunundan sonra Samsung, Galaxy S8 ile her anlamda cömert davranmaktan çekinmeyecektir.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.