Samsung Galaxy S8 Basınca Duyarlı Tuşlarla Gelecek!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S8 basınca duyarlı tuşlarla gelecek!

Samsung Galaxy S8 özellikleri ve tasarım detaylarına ilişkin gelen iddialar, hız kesmeden devam ediyor. Son olarak gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S8 kapasitif tuşlar yerine, basınca duyarlı hazırlanmış ekran tuşlarına sahip olacak.

Samsung Galaxy S8 ile kapasitif tuşlar kaldırılabilir!

Bilindiği gibi Samsung, uzun bir süredir ekranın alt tarafında home tuşu ile birlikte kapasitif tuşlara yer veriyor. Gelen yeni iddialara göre Samsung Galaxy S8 ile birlikte Samsung, kapasitif tuşları kaldırarak, bunun yerine ekran üzerine özelleştirilebilir ve basınca duyarlı tuşlar hazırlayacak.

Samsung Galaxy S8

Bu bilgi ile birlikte, Samsung Galaxy S8 modelinin Apple’ın 3D Touch teknolojisi gibi genel anlamda basınca duyarlı ekran ile geleceği söylenebilir.

Gazeteci David Ruddock tarafından ortaya atılan bu Samsung Galaxy S8 iddiasının neticesinde Samsung, ekran-kasa oranını artırarak cihazın altında kalan bölmeyi de daha da inceltebilecek. Cihazın boyutları artmadan ekran boyutunun genişlemesine olanak sağlayacak bu ince detaylar, Samsung tarafında ilk olaraka Samsung Galaxy S8 ile ortaya çıkmış olacak gibi duruyor.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here