Samsung Galaxy S8’in Basın Görseli Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S8 modeli için hazırlanan basın görseli olduğu iddiası ile yeni bir Galaxy S8 görseli paylaşıldı! İşte o görüntü!

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8’in lansman tarihine 1 aydan daha kısa bir süre kaldığı şu günlerde, Galaxy S8 haberlerinde daha somut bilgiler yer almaya başladı. Bu bağlamda, şimdi de Galaxy S8 modeline ait olduğu iddia edilen bir basın görseli sızdırıldı. Sızdırılan bu Samsung Galaxy S8 basın görseli, yine geride bıraktığımız günlerde ortaya atılan sızıntı Galaxy S8 fotoğrafı ile bire bir uyuşuyor.

Galaxy S8’in basın görseli sızdırıldı!

 

Samsung Galaxy S8'in basın görseli
Samsung Galaxy S8’in basın görseli

Belirtildiği gibi ortaya çıkan bu yeni S8 fotoğrafı, basın görseli olarak isimlendiriliyor. Daha önce gelen sızıntı fotoğraflardaki gibi yeni Galaxy modelinin parmak izi okuyucusunun, cihazın arkasına konumlandırıldığı dikkat çekiyor. Bununla beraber ekran-kasa oranının yüzde 90 seviyelerine ulaştığı ve marka isminin de ön panelde yer almadığı görülüyor.

Bunlarla beraber eğer sızdırılan bu görsel Galaxy S8 modelini yansıtıyorsa, Note 7 modelindeki gibi bir retina tarama özelliğinin kullanılacağını söylemek mümkün gibi görünüyor.

Galaxy S8 ne zaman çıkacak?

Son olarak belirtmek gerekirse Samsung’un 29 mart tarihinde bir etkinlik düzenlemesi ve bu etkinlik ile Galaxy S8 modelini duyurması bekleniyor. Ayrıca Galaxy S8 satışlarının da nisan ayının üçüncü haftası itibariyle dünya gelende başlayacağı öne sürülüyor. Söz konusu olan sızıntı bilgilerin daha somut detaylara dayandırılması da çıkış tarihinin iddia edildiği gibi yakın bir zamanda planlandığı anlamına geliyor.

 


Ayrıca bakınız:

Galaxy S8 İlk Kez Detaylarıyla Sızdırıldı!

Galaxy S8 Özellikleri ve Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Bilgiler Gündeme Geldi!

 

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.