Galaxy S8 Android Oreo Güncellemesi

Galaxy S8 Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Buna göre 2018 yılının ilk haftaları itibariyle “Galaxy S8 Android 8 ne zaman?” sorusu Samsung tarafından resmi olarak yanıtlanmış olacak.

Galaxy S8 ve S8 Plus Android Oreo güncellemesi için geri sayım başladı!

Galaxy S8 Android 8.0 Oreo beta üzerinde çalışmalar devam ederken, yeni bir bilgi ortaya çıktı. Buna göre Samsung, 2018 yılının ocak ayının son haftalarına doğru Oreo 8.0.0 güncellemesini S8 ve S8+ modellerine resmi olarak dağıtmaya başlayacak.

Galaxy S8 Android Oreo Güncellemesi

Samsung’un beta programı destek platformlarında sık sık tartışılmaya başlanan bu konuya gelen Ocak 2018 yanıtı, geri sayımı da başlatmış oldu.

Uzun bir süredir Galaxy S8/S8+ kullanıcıları tarafından merakla beklenen Android 8 Oreo güncellemesi, daha sonrasında ise Note8 modeli için hazırlanıyor olacak. Ne yazık ki şu an için o konuda elde edilmiş bir tarih bilgisi bulunmuyor. Haber Tekno güncelleme kategorisi çerçevesinde yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Tam liste için şu haberimize bakabilirsiniz: Android 8 Oreo Alacak Telefonlar Listesi

Henüz daha 8.0.0 güncellemesi kendini göstermeye çalışırken, Android 8.1 Oreo güncellemesi için Samsung’un kullanıcılarını uzun bir süre daha bekleteceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here