Samsung, filmlere ve etkinliklere özel tasarladığı yeni modellerine devam ediyor. Son olarak da Olimpiyat Oyunları için hazırladığı Galaxy S7 edge Olympic Edition tasarımı görüntülendi.

Yeni Galaxy S7 edge Olympic Edition!

Bilindiği gibi Samsung, 2012 yılında da Olimpiyat tasarımlı sınırlı sayıda üretilen Galaxy S3 ve Gakaxy Note modellerini piyasaya sürmüştü. Şimdi de Galaxy S7 edge Olympic Edition modeli ortaya çıktı.

Galaxy S7 Edge Olympic Edition

Kısıtlı sürümlerde olduğu gibi Galaxy S7 edge Olympic Edition modeli de, özellik farklılığı yerine, tasarım farklılığı sunuyor. Bununla beraber, aktarılan bilgilere göre Galaxy S7 edge Olympic Edition, Olimpiyat Oyunları için hazırlanmış özel bir TouchWiz tasarımına sahip olacak.

Son olarak, Galaxy S7 edge Olympic Edition fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili kesin bilgilerin henüz aktarılmadığını da söylemek gerek.

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.