Samsung Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Çıktı!

Uzun süredir beklenen Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge Android 7.0 Nougat güncellemesi çıktı. İşte Galaxy S7 Android 7.0 güncelleme detayları!

Samsung Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Geride bıraktığımız günlerde beta programını tamamlayan Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge Android 7.0 Nougat güncellemesi, final sürümü ile resmi olarak dağıtılmaya başlandı.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge Android 7.0 Nougat güncellemesi çıktı!

Samsung Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinde ve ülkelerdeki cihazlara göre farklılık gösteren Android 7.0 Nougat güncellemesinin boyutu, genel olarak 200mb üzerinde bir büyüklükte.

Samsung Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Kademeli olarak bölgelere göre dağıtılmaya başlayacak olan Samsung Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi, beklendiği gibi Android 7.1 sürümü ile yapılmadı. Ülkemiz için tam tarih belli olmasa da içinde bulunduğumuz hafta kapsamında yayınlanmış olması bekleniyor. İlk olarak beta programına katılan cihazlara sunulan yeni güncelleme, planlı olarak tüm model ve bölgelere dağıtılmaya başlayacak.

Son olarak belirtmek gerekirse güncelleme ile birlikte başta arayüz olmak üzere birçok tasarımsal değişim ve yeni özellikler S7 ve S7 edge modelinde kendini gösterecek.

 

Ayrıca bakınız:

 Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Durduruldu!

Paylaş
Eren Ertem
1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır. Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.