Samsung Galaxy S7 Always On Güncellemesi Aldı!

Samsung'un yayınladığı yeni güncelleme ile Galaxy S7 Always On özelliği gelmiş oldu. İşte Samsung Galaxy S7 Always On güncellemesi ile ilgili detaylar!

Samsung Galaxy S7 Always On

Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için hazırladığı yeni güncelleme ile Galaxy S7 Always On özelliği eklenmiş olacak.

Galaxy S7 Always On özelliği!

Bilindiği gibi Samsung, daha önce Always On yani ekranın bildirimler ve saat için daima açık kalmasını sağlayan özelliğini, Galaxy Note 7 modeli için duyurmuştu. Lakin, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için bu özellik ile ilgili bir bilgi aktarılmamıştı.

Samsung Galaxy S7 Always On

Yeni ortaya çıkan ve 8MP boyutundaki güncelleme ile Galaxy S7 Always On özelliği, kullanıcıların beğenisine sunulmuş olacak. Aynı güncelleme, Galaxy S7 Edge Always On özelliğini de beraberinde getiriyor.

Bununla beraber yeni Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge güncellemesi ile birlikte, batarya tüketimi, klavye tasarımı ve S-View tasarımı ile ilgili yenilikler ve geliştirmeler de kendini gösterecek.

Paylaş
Eren Ertem

1997 yılında, Commodore 64 klavyesi ile tanıştığı teknoloji dünyasında yoluna, TED kolejinden sonra İngilizce eğitimli Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak devam ediyor. Birçok farklı basılı ve elektronik yayıncılık sektöründe çalışmış olan Eren Ertem, C programlama dili, Java programlama dili ve elektronik yayıncılık editörlüğü ile ilgili eğitim setleri hazırlamıştır.

Popüler Bilim üzerine araştırmalarına ve yazılarına editör olarak devam ederken, öte yandan da 1947 Roswell konusu ile ilgili araştırma kitabını ve Alacaklı romanını yazıyor.