Samsung Galaxy S6 Active Modelinin Yeni Görselleri Sızdırıldı!

Samsung’ un bir süredir Galaxy amiral gemi model cihazlarında kullandığı Active model seçeneğini, son olarak özellikle tasarım detaylarının şıklığıyla ilgi görmüş Galaxy S6 modeli içinde uygulayacağı söyleniyor. Üstelik söylentilerle kalmayan bu durum, bir süredir sızıntılarla da destekleniyor.

Yeni sızdırılan görseller ile Samsung Galaxy S6 Active modeli olduğu iddia edilen cihazın ön ve arka tasarım detaylarını görmek mümkün. Bilindiği gibi Samsung’ un Active modellerinde getirdiği özellik suya ve toza karşı yüksek dayanıklılığın yanı sıra arttırılmış mukavemetli bir tasarımda sunmaktaydı. Aynı geliştirmeleri Galaxy S6 modeli içinde görmek mümkün. Sızan görsellerden de anlaşılacağı üzere Galaxy S6 Active, mukavemeti arttırılmış bir tasarım ile birlikte hazırlanmış.

Samsung Galaxy S6 Active Modelinin Yeni Görselleri Sızdırıldı! - habertekno.com - habertekno- güncel teknoloji haberleri - mobil haber (1)

Samsung Galaxy S6 Active Modelinin Yeni Görselleri Sızdırıldı! - habertekno.com - habertekno- güncel teknoloji haberleri - mobil haber (3)

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinin uzun süredir Samsung’ un devam ettirdiği malzeme kalitesinin üzerine çıkması ve şık detaylarla da tasarlanması, kullanıcılar tarafından en çok ilgi gören değişim olmuştu. Dolayısıyla S6 Active’ in sahip olduğu dayanıklılığın gereği olarak tasarımda oluşan daha sert tasarım yapısı, klasik S6 tasarım anlayışıyla doğrudan çelişiyor.

Samsung Galaxy S6 Active Modelinin Yeni Görselleri Sızdırıldı! - habertekno.com - habertekno- güncel teknoloji haberleri - mobil haber (2)

Bu noktada kullanıcıların tepkilerinin nasıl şekilleneceği, tartışılan esas konular arasında yer almakta.

Ayrıca hatırlamak gerekirse Samsung Galaxy S6 Active modelinin öne çıkan teknik özellikleri arasında 3,500 mAh batarya ve 2K ekran çözünürlüğü olarak sıralanmaktaydı. Diğer teknik detayları ise önceki Active modelleri tecrübelerine dayanarak, S6 ile benzer olacağını da söylemek yanlış olmayacaktır.

Yorumlar

Please enter your comment!
Please enter your name here